м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар інвестує в міжнародні шкільні олімпіади

   04.03.2016

   Реалізуючи власну соціально-освітню програму «Зроби свій внесок», Київстар підтримав команду юних математиків України, які змагались за медалі на міжнародній олімпіаді Romanian Master of Mathematics. У результаті школярі з Харкова та Києва здобули 2 срібні та 3 бронзові нагороди.

   Міжнародна олімпіада Romanian Master of Mathematics — це щорічне змагання для школярів, яке проходить у Бухаресті (Румунія) з 2008 року. Кожен з учасників виконує індивідуальні завдання протягом двох днів. У кожному з турів необхідно за 4,5 години вирішити три завдання. Однак завдання на RMM складніші тих, які пропонуються на IMO (International Mathematical Olympiad). І стати призером тут важче, оскільки конкуренція набагато вище (слабких суперників немає).

   «Уже п’ятий рік поспіль наші школярі беруть участь у одному з найпрестижніших математичних змагань світу — Romanian Masters, куди запрошуються 15-20 найпотужніших команд. Цьогоріч українська команда отримала 2 срібні медалі (Антону Тригубу не вистачило лише 1 балу до омріяного золота) та 3 бронзові нагороди. З кожним роком наші результати покращуються. Головне — не зупинятися!» — говорить Богдан Рубльов, доктор фізико-математичних наук, професор КНУ імені Тараса Шевченка та ідейний керівник українських школярів-математиків.

   Перемогу здобула команда з 3 киян та 3 харків’ян. Антон Тригуб (гімназія «Академія», Київ) та наймолодший учасник Нгок Тхай Шон (Харківський фізико-математичний ліцей № 27) вибороли срібло. Ольга Сіліна (Харківський фізико-математичний ліцей № 27), Ростислав Пономарьов (Харківський фізико-математичний ліцей № 2) та Денис Пушкін (ліцей «Наукова Зміна», Київ) здобули бронзові нагороди. Ярослав Ківва (ліцей «Лідер», Київ) отримав почесну нагороду. Усіх школярів протягом року готували найкращі профільні викладачі команди впродовж серії додаткових позакласних занять у м. Києві.

   «З початку 2016 року це вже друга міжнародна олімпіада з точних наук, де Київстар став партнером з підготовки та організації поїздки українських команд. Завдяки талановитим дітям світ більше дізнається про Україну. Тому патріотично налаштований бізнес повинен підтримувати юних науковців на цьому шляху та мотивувати до нових перемог», — розповів Петро Чернишов, президент Київстар.

   У 2015 році Київстар ініціював освітню програму «Make Your Mark» («Зроби свій внесок») для допомоги талановитій молоді, яка демонструє успіїи в точних науках. За підтримки Київстар вже відбулися 3 літні школи та 17 учнівських олімпіад, серед яких 5 міжнародних. У цих заходах взяли участь понад 3500 українських школярів.

   Наразі за сприяння Київстар триває інтенсивна підготовка до наступних міжнародних олімпіад: European Girls’ Mathematical Olympiad 2016 та 57-ї Міжнародної олімпіади з математики, яка відбудеться в Гонконзі в липні 2016 року. Отже, історія триває! Далі буде!

   Довідка про загальнонаціональну соціально-освітню ініціативу «Зроби свій внесок» («Make Your Mark»)

   «Зроби свій внесок» — загальнонаціональна соціально-освітня ініціатива компанії «Київстар» у рамках глобальної програми «Make your mark», яка реалізується міжнародною групою VimpelCom. Проект орієнтований на підтримку талановитих школярів, студентів-програмістів, стартаперів і молодих підприємців. Ініціатива передбачає підтримку українських школярів, які показують найкращі результати у точних дисциплінах — природничих науках, технологіях, включаючи інформаційні, інженерії, робототехніці та математиці.

   У 2015 році в рамках ініціативи «Зроби свій внесок» Київстар підтримав змагання програмістів OCPC-2015 та Всеукраїнську учнівську математичну олімпіаду. За сприяння компанії національна команда гідно представила Україну на міжнародних олімпіадах — Romanian Master in Mathematics та European Girls’ Mathematical Olympiad, а на Міжнародній математичній олімпіаді у Таїланді показала найкращий у Європі результат. Працюючи на перспективу, національний телеком-оператор Київстар підтримав проведення Всеукраїнської літньої школи, у якій взяли участь 163 юних математики із різних регіонів України.

    

   Також Київстар організовує серію зустрічей із лідерами суспільної думки в галузі економіки та соціальних дисциплін на базі Kyivstar Business Hub. Цей проект має на меті розвиток духу підприємництва та технологічних навичок у молоді. З-поміж іншого, ініціатива «Зроби свій внесок» орієнтована на стимулювання створення та розвитку молодими людьми соціально-значущих програмних продуктів, які побудовані на мобільних технологіях. На сьогодні гостями цих заходів стали вже понад 3 000 молодих підприємців.