м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар нагородив переможців львівської інтернет-олімпіади з фізики

   27.05.2016
   У Львові нагородили школярів-переможців шести міських олімпіад. Національний телеком-оператор Київстар як соціально-відповідальна компанія долучився до відзначення найкращих учнів у II міській учнівській інтернет-олімпіаді з фізики, надавши переможцям цінні призи.

   Третій рік поспіль Управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради за сприяння Львівського національного університету імені Івана Франка та Національного університету «Львівська політехніка» проводить міські учнівські інтернет-олімпіади серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів м. Львова з метою виявлення обдарованих дітей та розвитку їхніх творчих здібностей, підвищення інтересу до поглибленого вивчення математики, фізики, біології, хімії, англійської мови та інформаційних технологій.

   «Для мене дуже важливо, щоб кращі представники міста мали можливість жити, розвиватися, отримувати хорошу освіту саме у Львові. Власне, ця олімпіада є одною з ланок у цьому процесі, тому що учні пізнають себе та починають краще розуміти свої можливості. Єдине, що людина має пам’ятати все своє життя, що найкраща інвестиція – це інвестиція в освіту. Ми живемо у світі, який міняється, і сьогодні неможливо передбачити, що буде через один, п’ять, десять років… Людина може втратити все, але мудрість і освіченість, які є в ній, ніколи не будуть втрачені, а навпаки, завжди слугуватимуть джерелом натхнення для кращого пізнання цього світу», – зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

   Загалом цього року в учнівських інтернет-олімпіадах Львова взяли участь 4 тисячі учнів різних навчальних закладів міста, області та навіть міста Кременчука. Переможцями стали 48 осіб, які отримали сертифікати та цінні подарунки.

   «Сучасні точні та природничі науки займають особливе місце у формуванні наукового світогляду людини та мають великий інтелектуальний і технічний потенціал у розвитку інтелекту нації. Тому компанія «Київстар» в рамках своєї соціально-освітньої ініціативи «Зроби свій внесок» («Make Your Mark») підтримує талановитих школярів саме в цих напрямках. Дуже приємно бачити досягнення львівських учнів. Ми переконані, що своєю невтомною працею вони досягнуть значних результатів», – говорить Ірина Пацевко, менеджер зі зв’язків із громадськістю Київстар.