м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар оголошує набір стажерів у сфері продажу корпоративних IT-рішень

   15.03.2021

   Київстар оголошує набір стажерів за напрямком B2B SALES. До участі в проєкті запрошуються студенти від 3 курсу та непрацевлаштовані на даний момент спеціалісти, які бажають отримати досвід в сфері продажу корпоративних IT-рішень. Збір заявок проходить з 15 до 28 березня 2021 р.

   «Практика рекрутингу в Київстар показує: теоретичні знання студентів потрібно підсилювати практичними навичками. Тому, як відповідальний роботодавець ми взяли на себе зобов’язання ділитись таким досвідом. Київстар реалізує різні програми стажування і в такий спосіб готує спеціалістів до реальної роботи, дає можливість підвищити власну професійну вартість та  побудувати успішну кар’єру, коментує Світлана Кончаніна, керівник департаменту із залучення та розвитку талантів Київстар. – За результатами стажування за наявності вакансій найбільш активних та результативних стажерів ми запрошуємо приєднатися до колективу компанії».

   Стажування проходитиме в рамках програми STARt Yourself та продовжуватиметься 4 місяці. Стажерам пропонується офіційне працевлаштування, оплата праці, для студентів – гнучкий графік роботи, який адаптується до розкладу занять у ВУЗах. В процесі стажування учасники отримають загальні навички роботи у великій компанії, познайомляться з бізнес-процесами, пройдуть курс особистісного розвитку, матимуть можливість користуватися навчальними платформами компанії. Та головне – стажери отримають цінний вузькопрофільний досвід:

    

   • знання sales-інструментів та основ В2В-продажів: робота CRM-системами, ведення воронки продажів, навички проведення зустрічей та ведення складних угод;
   • загальні знання про сучасні телеком та IT-рішення для бізнесу: хмарні технології на базі Microsoft, BigData-продукти, М2М технології тощо.

    

   Подати заявку на участь у проєкті: https://kv.st/1uy

   Нагадаємо, програма стажування STARt Yourself  діє з 2018 року. Її учасниками вже стали 70 студентів, 35 із яких долучились до колективу телеком-оператора. У 2020 році стажування було особливим: воно проходило в гібридному форматі – онлайн і офлайн, залежно від вимог спеціальностей. STARt Yourself має відгалуження: лекції з профорієнтації для старшокласників та студентів перших курсів, які компанія теж проводить з 2018 року, а також новий напрям – B2B SALES, який буде реалізовано в 2021 році.

   Ще одна програма стажування Київстар – Returnship. Вона спрямована на повернення в кар’єру спеціалістів з досвідом, які мають велику перерву в стажі. Ще одна можливість, яку дає програма – зміна напрямку діяльності для фахівців віком 35+.  

     

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, якого обрали майже 26 млн абонентів мобільного зв’язку і понад 1 млн користувачів «Домашнього інтернету». Компанія  надає послуги на основі широкого спектра мобільних та фіксованих технологій, у тому числі 4G. Наразі 87% населення України живе і працює у зоні дії мережі LTE Київстар. Крім того, компанія є лідером ринку фіксованого інтернету, а також провайдером конвергентних послуг (мобільний зв’язок, фіксований інтернет, ТБ).Також Київстар надає інноваційні рішення з використанням Big Data, IoT, Cloud solutions, мобільні фінансові послуги, та інші. Для стартап-компаній створена унікальна платформа Open API, яка дає можливість розробникам використовувати аналітичні дані оператора для  власних цифрових продуктів.

   Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON, головний офіс в Нідерландах.  Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах  NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).Київстар 23  роки  працює в Україні, і визнаний експертами як найдорожчий національний бренд, найбільший платник податків у галузі зв’язку, кращий роботодавець та соціально-відповідальна компанією. 

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net.