м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар оголосив набір стажерів за програмою STARt Yourself

   07.06.2021

   Із 7 до 21 червня Київстар проводить збір заявок на участь у програмі стажування STARt Yourself-2021. Розпочати кар’єру з найбільшим телеком-оператором мають шанс студенти українських вишів, починаючи від 3 курсу. Компанія пропонує: навчання та розвиток soft skills, офіційне працевлаштування на період стажування, гнучкий графік та оплату праці.

   Подати заявку на участь у проєкті: https://kv.st/2TB

   «Не секрет, що випускникам вишів без досвіду роботи, досить складно працевлаштуватися. Роки досвіду рекрутера підтверджують: теоретичних знань, отриманих в навчальних закладах не достатньо, потрібна практика. Власне, це ми і пропонуємо студентам – отримати практичні знання і зі статусу учнів перейти на іншу щаблинку, стати фахівцями. – коментує  Світлана Кончаніна, керівник департаменту із залучення та розвитку талантів Київстар. – Це win-win партнерство: як відповідальний роботодавець ми допомагаємо молоді самореалізуватися, змінюємо тенденції ринку праці, вказуючи, що працювати зі студентами під силу кожній компанії. При наявності вакансій ми запрошуємо студентів на постійну роботу, і поповнюємо колектив енергійними та мотивованими співробітниками».

   Стажування продовжуватиметься 6 місяців. В процесі стажування учасники отримають загальні навички роботи у великій компанії, познайомляться з бізнес-процесами, пройдуть курс особистісного розвитку, матимуть можливість користуватися навчальними платформами компанії. Та найосновніше – отримають цінний вузькопрофільний досвід в напрямках: Digital, SMM, копірайтинг, IT, BigData, Фінанси, PR, Технічний напрямок, HR.

   Від початку карантину компанія працює в гібридному форматі: близько 70% колективу виконують роботу віддалено. Тож, стажування проходитиме здебільшого онлайн. Для найшвидшої та якісної адаптації новачків компанія автоматизувала та адаптувала до реалій карантинного часу процес онбордингу. Стажерів супроводжуватимуть Бадді – співробітники компанії, які можуть підказати стажерам відповідь на будь-яке організаційне питання. Також інформація про компанію та процеси доступна новачкам в онбординг-додатку – Talmundo, де зібрана вся актуальна інформація. Покриває також онбординг питання взаємодії новачка з керівником.

   Програма STARt Yourself  діє з 2018 року. Її учасниками стали 80 студентів, 70 з яких уже закінчили стажування. 35 стажерів продовжили роботу в компанії на постійній основі. Отримати запрошення на роботу в компанії за наявності вакансій можуть мотивовані на результат учасники стажування, цінності яких співпадають з тими, яких дотримуються в компанії.

   Ще одна програма стажування Київстар – Returnship. Вона спрямована на повернення в кар’єру спеціалістів з досвідом, які мають велику перерву в стажі. Ще одна можливість, яку дає програма – зміна напрямку діяльності для фахівців віком 35+.  

    

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, якого обрали майже 26 млн абонентів мобільного зв’язку та понад 1 млн користувачів «Домашнього інтернету». Компанія  надає послуги на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 4G. Наразі 87% населення України живе та працює у зоні дії мережі LTE Київстар. Крім того, компанія є лідером ринку фіксованого інтернету, а також провайдером конвергентних послуг (мобільний зв’язок, фіксований інтернет, ТБ).Також Київстар надає інноваційні рішення з використанням Big Data, IoT, Cloud solutions, мобільні фінансові послуги та інші. Для стартап-компаній створена унікальна платформа Open API, яка дає можливість розробникам використовувати аналітичні дані оператора для  власних цифрових продуктів.

   Акціонер Київстар – міжнародна Група VEON, що має головний офіс у Нідерландах.  Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах  NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Київстар 23  роки  працює в Україні та визнаний  найдорожчим брендом і найбільшим платником податків у галузі зв’язку, кращим роботодавцем  і соціально відповідальною компанією. 

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net.