м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар підключив до 3G ще 150 населених пунктів

   07.09.2016
   У другій половині серпня 2016 року національний телеком-оператор збільшив зону 3G-мережі ще на 150 населених пунктів. На сьогодні послуги 3G Київстар доступні в 2700 містах та селах України.

   Швидкісний мобільний інтернет Київстар став доступний мешканцям міст Баранівка, Гайсин, Ківерці, Охтирка, Олевськ, Полонне, П’ятихатки, Рожище, Снятин, Світловодськ, Теплодар, Хуст, Яготин, а також у більш ніж 100 селищах у різних областях України. На сьогодні 3G-інтернетом Київстар можуть скористатися 21 млн мешканців України в понад 2700 містах та селах.

   Для того щоб послуги 3G-зв’язку стали доступні якомога більшій кількості мешканців України, Київстар продовжує інвестувати в будівництво мережі та розвиток нових технологій. За 2015 рік і перше півріччя 2016 року капітальні витрати національного телеком-оператора (без урахування вартості 3G-ліцензії) перевищили 4,5 млрд грн.

   Завдяки швидкому розвитку мережі 3G все більше абонентів користується перевагами нових мобільних технологій, а дата-трафік невпинно зростає. Так, від початку запуску послуг 3G швидкісним мобільним інтернетом уже скористалися 7,2 млн абонентів. Вони генерують майже 70% усього дата-трафіку в мережі. За результатами 2 кварталу 2016 року середнє споживання дата-трафіку на клієнта в мережі Київстар зросло на 83% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. При цьому абонент 3G щоденно використовує у чотири рази більше дата-трафіку, ніж абоненти послуги GPRS/EDGE.

   Для забезпечення потреб клієнтів 3G оператор запропонував революційну лінійку тарифних планів зі збільшеними обсягами хвилин, мегабайтів, безлімітним доступом до соціальних мереж та месенджерів, можливістю слухати музику та дивитися відео онлайн без обмежень.

   Довідка про Київстар

   Київстар – український оператор телекомунікацій, надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 3G. Послугами оператора користуються 25,4 млн клієнтів мобільного зв’язку і понад 800 тис. клієнтів фіксованого інтернету.

   Акціонери Київстар – міжнародна група VimpelCom Ltd. (офіс у Нідерландах), акції якої знаходяться у вільному обігу на фондовій біржі (NASDAQ), Нью-Йорк.

   Київстар понад 18 років працює в Україні, є одним з найбільших платників податків та одним з найкращих роботодавців, а також соціально відповідальною компанією.

   За додатковою інформацією звертайтеся: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.