Новини і акції

Київстар підключив до 3G Сватово, Біловодськ та Новопсков

02.12.2016

Технології мобільного зв’язку нового покоління вже доступні мешканцям 40 населених пунктів, що розташовані на території АТО у Донецькій та Луганській областях.

Національний телеком-оператор Київстар розпочав надавати послуги 3G зв’язку в містах Сватове, Біловодськ, Новопсков Луганської області. Також скористатися високошвидкісним мобільним інтернетом можуть жителі довколишніх селищ: Семикозівки, Заайдарівки, Ікового, Зміївки, Соснового, Гончарі?вки, Хомівки.

Таким чином, 3G зв’язок Київстар вже працює в 40 населених пунктах, що розташовані на території АТО. Для цього Київстар встановлює новітнє обладнання, яке підтримує різні стандарти мобільного зв’язку, в тому числі 4G/LTE.

У містах, де запускається зв'язок 3G, Київстар надає абонентам нетарифіковані 3000 МБ трафіку. Скористатися подарунком клієнти можуть протягом 30 днів. Також оператор розробив тарифні плани з необмеженим інтернет-трафіком для соцмереж, месенджерів і сервісів «Вільна музика» і «Відео на ходу». Дані тарифи будуть зручні для активних користувачів смартфонів.

На сьогодні високошвидкісний мобільний інтернет 3G Київстар доступний для 62% мешканців України в понад 4000 населених пунктів.

Київстар інвестує у розвиток нових технологій в Україні, щоб якомога більше абонентів відчуло всі переваги якісного спілкування у найбільшій мобільній мережі. За 2015 рік і три квартали 2016 року капітальні витрати національного телеком-оператора (без урахування вартості 3G-ліцензії) склали понад 5,4 млрд грн.