м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар підключив до 4G ще 1639 населених пунктів у вcіх областях України

   29.11.2019

   Швидкісний мобільний інтернет за технологією LTE доступний у 9485 населених пунктах, де проживає 74% населення України.

   У листопаді 2019 національний телеком-оператор Київстар підключив до мережі 4G ще 1639 населених пунктів. Порівнюючи з жовтнем 2019, кількість міст і селищ, де доступний швидкісний мобільний інтернет, зросла на 20%, і досягла 9485. Це територія, де проживає більше 30 млн людей або 74% населення України.

   Щоб забезпечити населення України доступом до нових технологій зв’язку, Київстар вже встановив понад 7,5 тисяч базових станцій з 4G і щотижня збільшує територію мережі. На сьогодні послугами 4G скористалось майже 8 мільйонів абонентів. Цікаво, що середнє використання мобільного інтернету на абонента в 4G-мережі майже втричі більше, ніж у мережі 3G.

   Нагадаємо, що за даними незалежних міжнародних компаній Ookla та nPerf, середня швидкість мобільного інтернету на абонентських пристроях, що підтримують зв’язок 4G, в мережі Київстар є найвищою з-поміж усіх мобільних операторів України. Такі дані наводяться в дослідженнях цих компаній за 2018 та 2019 роки.  

   З 2015 року компанія Київстар інвестувала в розвиток мобільного зв’язку 3G і 4G майже 25 млрд грн.

   Щоб користуватись послугами 4G, абонентові потрібен відповідний смартфон з підтримкою технології LTE та USIM-картка. Замінити стару SIM-карту на USIM можна безкоштовно в більше 8 тисячах торгових точок по всій Україні.

    

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі зв’язку 3G та 4G для 26,4 млн абонентів. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, офіс у Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах  NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).

   Київстар понад 20 років працює в Україні і є найбільшим платником податків до бюджету на телеком-ринку, одним з найкращих роботодавців та соціально відповідальною компанією.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.