м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар підключив до 4G ще 68 населених пунктів України

   27.12.2019

   Швидкісний мобільний інтернет за технологією LTE доступний для 74% населення України.

   Київстар підключив до мережі 4G нові міста і селища – зокрема, у Запорізькій області до мережі швидкісної передачі даних приєднались міста Енергодар та Дніпрорудне, в Полтавській області – Глобине, на Івано-Франківщині – місто Бурштин, а в Луганській області – Попасна. Крім цих міст до зв’язку 4G підключено десятки прилеглих селищ. Швидкісний мобільний інтернет від Київстар за новою технологією вже доступний для понад 74% населення України.

   Щоб забезпечити населення України доступом до нових технологій зв’язку, Київстар вже встановив понад 8 тисяч базових станцій з 4G, і щотижня збільшує територію мережі. На сьогодні послугами 4G скористалось майже 9 мільйонів абонентів. Завдяки розвиткові мережі й запровадженню нових послуг, абоненти щомісяця збільшують використання мобільного інтернету. Так, в листопаді 2019 року в мережі Київстар використано на 45% більше мегабайтів трафіку, ніж за весь 2016 рік.

   Нагадаємо, що за даними незалежних міжнародних компаній Ookla та nPerf, середня швидкість мобільного інтернету на абонентських пристроях, що підтримують зв’язок 4G, в мережі Київстар — найвища з-поміж усіх мобільних операторів України. Такі дані наводяться у дослідженнях цих компаній за 2018 і 2019 роки.

   З 2015 року компанія Київстар інвестувала у розвиток мобільного зв’язку 3G і 4G майже 25 млрд грн.

   Щоб користуватись послугами 4G, абонентові потрібен відповідний смартфон з підтримкою технології LTE та USIM-картка. Замінити стару SIM-карту на USIM можна безкоштовно в більше 8 тисячах торгових точок по всій Україні.

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі зв’язку 3G та 4G для 26,4млн абонентів. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Київстар понад 20 років працює в Україні і є найбільшим платником податків до бюджету на телеком ринку, одним з найкращих роботодавців та соціально відповідальною компанією.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net