м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар підтримав конкурс «День Європи» в Миколаєві

   25.05.2016

   21 травня в Миколаєві був проведений конкурс презентацій країн-учасниць Євросоюзу на Кубок мера, приурочений до Дня Європи. У конкурсі взяли участь понад 2000 студентів із 18 середніх і вищих навчальних закладів міста. Національний телеком-оператор Київстар підтримав проведення заходу в рамках своєї соціально-освітньої програми Make Your Mark (Зроби свій внесок).

   Конкурс-презентація проводився на центральних вулицях міста в два етапи та оцінювався компетентним журі, до складу якого увійшов представник Київстар. Першим етапом була хода колони «європейських країн» від Обласного палацу культури до вул. Адміральської, що представила всі 28 країн Європейського союзу. Міський голова Олександр Сєнкевич, керівництво області, консул Генерального консульства Румунії в Одесі Деніса Габор і почесний консул Словацької Республіки в Одесі Михайло Музалев на знак підтримки євроінтеграції України пройшлися головною вулицею Миколаєва - Соборною.

   Другий етап полягав у презентації країни у супроводі відеоряду. Команди представили свої виступи журі та жителям міста на центральній сцені Соборної площі.

   Оцінювання команд-учасниць відбувалося за трьома складовими: Європейська хода, відео презентація країни-учасниці, презентація (шоу) на сцені. За 5-бальною системою оцінювалися: видовищність, відповідність представленого командою матеріалу колориту країни, що презентується, злагодженість роботи учасників команди, культура проходження колони у Європейській ході, креативність подачі змісту презентації, масовість виступу та наявність атрибутики у групи підтримки, технічна досконалість (в частині відео презентації), відповідність хронометражу.

   За максимальною кількістю балів були визначені три призери. Переможцями конкурсу стали «французи» (15 балів), яких представляли студенти Миколаївського національного аграрного університету. Хлопці та дівчата вийшли за кубком всією командою й отримали його з рук мера Олександра Сєнкевича. Друге місце журі віддало команді Миколаївського національного університету ім. В. О. Сухомлинського (14,5 бала) за яскраве представлення Німеччини. Третє місце завоювали студенти Міжнародного класичного університету ім. Пилипа Орлика (14,33 бала), які презентували Грецію.

   «Тисячі молодих, красивих, розумних і талановитих миколаївців взяли участь у «Дні Європи 2016». Вони показали високий рівень підготовки до конкурсу, а також подарували жителям і гостям сонячного Миколаєва незабутній заряд позитивних емоцій. Наша компанія із задоволенням підтримала ініціативу Управління з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради провести такий масштабний конкурс, адже інвестуючи в підтримку талановитої молоді, ми робимо свій внесок у майбутнє нашої країни», – говорить Юлія Дробишева, менеджер зі зв'язків із громадськістю Київстар.

   Додатковим сюрпризом для учасників конкурсу стала окрема номінація від Київстар. Команда Міжнародного класичного університету ім. Пилипа Орлика отримала від представника компанії сертифікат на спеціальне заохочення для університету.