м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар підтримав Літню школу Рішельєвського ліцею в Одесі

   30.06.2016
   Київстар підтримав Літню школу Рішельєвського ліцею в Одесі

   3-й рік поспіль Рішельєвським ліцеєм проводиться Літня оздоровча природничо-математична школа. У цьому році до ЛПМШ приїхали понад 100 талановитих учнів 7-10 класів. Національний телеком-оператор Київстар традиційно виступив партнером у рамках своєї соціально-освітньої програми «Make Your Mark» («Зроби свій внесок»).

   З року в рік Літня оздоровча природничо-математична школа Рішельєвського ліцею удосконалює формат своєї роботи. Цього року навчання проходило на базі відпочинку Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова. Програма ЛПМШ включала лекції і практичні заняття від найкращих викладачів ВНЗ, онлайн-лекції провідних вчених, які свого часу навчалися в ліцеї, фізико-математичні та хіміко-біологічні змагання, комплексну олімпіаду з профільних предметів, гру «Що? Де? Коли?», спортивно-інтелектуальну гру «Квест», астрономічні спостереження за зоряним небом, участь в онлайн-турнірі з програмування, спортивні змагання з футболу, волейболу, шахів, шашок, настільного тенісу, гру КВН і безліч інших цікавих заходів.

   У рамках ЛПМШ була проведена робоча зустріч з питань впровадження дистанційної освіти в середній школі. У дискусії взяли участь ліцеїсти старших класів, а також понад 30 представників освітніх установ — з Одеси, Вінниці, Івано-Франківська, Києва, Рівного, Кіровограда та інших міст. Проведення зустрічі підтримали Одеський обласний інститут вдосконалення вчителів та Освітній кластер Одеси та Одеської області.

   «Літня школа стала майданчиком для апробації нестандартних підходів до навчання. Наприклад, вдалим нововведенням стали онлайн-лекції випускників Рішельєвського ліцею, які вперше були проведені саме в Літній школі. Ініціатива педагогів, участь випускників ліцею та підтримка Київстар роблять цей проект успішним. ЛПМШ має всі шанси стати загальнонаціональним освітнім майданчиком для талановитої молоді», коментує Валерій Колебошин, директор Рішельєвського ліцею, заслужений учитель України.

   «Київстар підтримує проведення літніх шкіл по всій Україні не перший рік. Така ініціатива, на думку компанії, сприяє не тільки інтелектуальному, але і фізичному розвитку дітей. Навчання у Літній школі дозволяє поєднати отримання теоретичних знань і практичних навичок з літнім відпочинком та змістовним дозвіллям», розповідає Юлія Дробишева, менеджер зі зв’язків із громадськістю Київстар.

   Також Київстар надає підтримку літнім школам «ІТ-Дніпро» (м. Дніпро) і Львівського фізико-математичного ліцею.

   Довідка про загальнонаціональну соціально-освітню ініціативу «Зроби свій внесок» («Make Your Mark»)

   «Зроби свій внесок» — загальнонаціональна соціально-освітня ініціатива компанії «Київстар» у рамках глобальної програми «Make Your Mark», яка реалізується міжнародною групою VimpelCom. Проект орієнтований на підтримку талановитих школярів, студентів-програмістів, стартаперів і молодих підприємців. Ініціатива передбачає підтримку українських школярів, які показують найкращі результати у точних дисциплінах — природничих науках, технологіях, включаючи інформаційні, інженерії, робототехніці та математиці.

   У 2015 році в рамках ініціативи «Зроби свій внесок» Київстар підтримав змагання програмістів OCPC-2015 та Всеукраїнську учнівську математичну олімпіаду. За сприяння компанії національна команда гідно представила Україну на міжнародних олімпіадах — Romanian Master in Mathematics та European Girls’ Mathematical Olympiad, а на Міжнародній математичній олімпіаді у Таїланді показала найкращий у Європі результат. Працюючи на перспективу, національний телеком-оператор Київстар підтримав проведення Всеукраїнської літньої школи, у якій взяли участь 163 юних математики із різних регіонів України.

   Також Київстар організовує серію зустрічей із лідерами суспільної думки в галузі економіки та соціальних дисциплін на базі Kyivstar Business Hub. Цей проект має на меті розвиток духу підприємництва та технологічних навичок у молоді. З-поміж іншого, ініціатива «Зроби свій внесок» орієнтована на стимулювання створення та розвитку молодими людьми соціально-значущих програмних продуктів, які побудовані на мобільних технологіях. На сьогодні гостями цих заходів стали вже понад 3 000 молодих підприємців.