м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар підтримав Європейську математичну олімпіаду для дівчат

   06.05.2016

   Національний телеком-оператор допоміг українській команді представити Україну на Європейській математичній олімпіаді для дівчат (European Girls’ Mathematical Olympiad, EGMO).

   У квітні Україна вже вп’яте взяла учать у Європейській математичній олімпіаді для дівчат, що відбулася у невеликому містечку в горах Румунії — Буштень. Цьогорічні змагання були наймасштабнішими за 5 років їх існування, адже продемонструвати свої навички приїхало 147 дівчат із 39 країн (країн Європи, США, Японія, Індія, Ізраїль, Еквадор та інших).

   Українська команда показала чудовий результат, виборовши золоту (Ольга Сіліна), срібну (Олександра Тумак) та бронзову медалі (Ольга Шевченко). У командному заліку Україна посіла шосте місце.

   «Ми вже не вперше допомагаємо талановитій молоді представляти Україну на міжнародному рівні. Саме тому Київстар підтримав Європейську математичну олімпіаду для дівчат. Можливість взяти участь у змаганнях європейського рівня — це натхнення для дітей та стимул вивчати науку більш глибоко. Чим більше у нас розумної молоді, тим у кращій країні ми будемо жити в майбутньому», — говорить Петро Чернишов, президент Київстар.

   Варто зазначити, що участь команди України в EGMO 2016 не могла б відбутися без сприяння Київстар. Компанія вже вкотре допомагає юним математикам гідно представляти нашу країну на міжнародних змаганнях.

   «Завдяки підтримці компанії „Київстар“ та низці небайдужих організацій команда чарівних українок вп’яте взяла участь в Європейській математичній олімпіаді серед дівчат. І як завжди команда показала непоганий результат, хоча в порівнянні з минулорічними абсолютними перемогами він дещо погіршився. Але серед чотирьох українських школярок були дві десятикласниці, які набули потрібного досвіду, аби наступного року знову вийти на передові позиції в Європі та світі», — розповідає Богдан Рубльов, доктор фізико-математичних наук, професор кафедри обчислювальної математики Київського національного університету ім. Т. Шевченка.

   Довідка про загальнонаціональну соціально-освітню ініціативу «Зроби свій внесок» («Make Your Mark»)

   «Зроби свій внесок» — загальнонаціональна соціально-освітня ініціатива компанії «Київстар» у рамках глобальної програми «Make Your Mark», яка реалізується міжнародною групою VimpelCom. Проект орієнтований на підтримку талановитих школярів, студентів-програмістів, стартаперів і молодих підприємців. Ініціатива передбачає підтримку українських школярів, які показують найкращі результати у точних дисциплінах — природничих науках, технологіях, включаючи інформаційні, інженерії, робототехніці та математиці.

   У 2015 році в рамках ініціативи «Зроби свій внесок» Київстар підтримав змагання програмістів OCPC-2015 та Всеукраїнську учнівську математичну олімпіаду. За сприяння компанії національна команда гідно представила Україну на міжнародних олімпіадах — Romanian Master in Mathematics та European Girls’ Mathematical Olympiad, а на Міжнародній математичній олімпіаді у Таїланді показала найкращий у Європі результат. Працюючи на перспективу, національний телеком-оператор Київстар підтримав проведення Всеукраїнської літньої школи, у якій взяли участь 163 юних математики із різних регіонів України.

   Також Київстар організовує серію зустрічей із лідерами суспільної думки в галузі економіки та соціальних дисциплін на базі Kyivstar Business Hub. Цей проект має на меті розвиток духу підприємництва та технологічних навичок у молоді. З-поміж іншого, ініціатива «Зроби свій внесок» орієнтована на стимулювання створення та розвитку молодими людьми соціально-значущих програмних продуктів, які побудовані на мобільних технологіях. На сьогодні гостями цих заходів стали вже понад 3 000 молодих підприємців.