м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар підтримав змагання юних математиків України

   25.03.2016

   Національний телеком-оператор надав фінансову підтримку проведенню фінального етапу Всеукраїнської олімпіади з математики серед учнів 8-11 класів.

   Київстар у рамках соціально-освітньої ініціативи «Зроби свій внесок» допомагає зберегти традиції проведення всеукраїнських олімпіад з точних наук, започатковані ще у 60-х роках минулого сторіччя. Телеком-оператор надав фінансову підтримку цьогорічній Всеукраїнській олімпіаді з математики, проведення якої у повному обсязі було під питанням через брак державних коштів. Олімпіада пройшла 21-25 березня у Запоріжжі за участі талановитих учнів 8-11 класів з усіх куточків України, а деякі регіони були представлені навіть учнями 7 класу.

   «У нестабільні часи бізнес та громада повинні допомагати талановитій молоді повірити у краще майбутнє своєї країни й усвідомити свою приналежність до цього майбутнього. Саме тому Київстар підтримав олімпіадний математичний рух на національному рівні. Адже участь у таких змаганнях — це можливість надихнути дітей вивчати науку більш глибоко, а значить, вже зараз дбати про формування професіоналізму та відповідальності майбутніх фахівців», — говорить Петро Чернишов, президент Київстар.

   Завдяки підтримці Київстар понад 170 талановитих дітей з усіх куточків України спробували свої сили у розв’язанні складних математичних завдань. Юні таланти змогли заявити про себе, отримати натхнення та мотивацію для подальшого навчання і шанс здобути гарну освіту у майбутньому.

   «Без такого сприяння система підготовки учнів до олімпіад від I до IV рівнів була б неможливою. Олімпіади перетворилися б на змагання на кшталт ЗНО, до якого готуються щонайбільше протягом року. А це, у свою чергу, значно б знизило рівень математичної підготовки в Україні. Зараз ми пишаємося тим, що наша команда юних математиків є найсильнішою в Європі та однією з найпотужніших у світі. Саме юні математики, фізики, інформатики приносять неабияку славу нашій державі», говорить Богдан Рубльов, доктор фізико-математичних наук, професор кафедри обчислювальної математики Київського національного університету ім. Т. Шевченка.

   І організатори, і компанія «Київстар» сподіваються, що українські діти гідно представлятимуть нашу державу на міжнародному рівні, а у майбутньому працюватимуть заради розвитку та добробуту України.

   Довідка про загальнонаціональну соціально-освітню ініціативу «Зроби свій внесок» («Make Your Mark»)

   «Зроби свій внесок» — загальнонаціональна соціально-освітня ініціатива компанії «Київстар» у рамках глобальної програми «Make Your Mark», яка реалізується міжнародною групою VimpelCom. Проект орієнтований на підтримку талановитих школярів, студентів-програмістів, стартаперів і молодих підприємців. Ініціатива передбачає підтримку українських школярів, які показують найкращі результати у точних дисциплінах — природничих науках, технологіях, включаючи інформаційні, інженерії, робототехніці та математиці.

   У 2015 році в рамках ініціативи «Зроби свій внесок» Київстар підтримав змагання програмістів OCPC-2015 та Всеукраїнську учнівську математичну олімпіаду. За сприяння компанії національна команда гідно представила Україну на міжнародних олімпіадах — Romanian Master in Mathematics та European Girls’ Mathematical Olympiad, а на Міжнародній математичній олімпіаді у Таїланді показала найкращий у Європі результат. Працюючи на перспективу, національний телеком-оператор Київстар підтримав проведення Всеукраїнської літньої школи, у якій взяли участь 163 юних математики із різних регіонів України.

   Також Київстар організовує серію зустрічей із лідерами суспільної думки в галузі економіки та соціальних дисциплін на базі Kyivstar Business Hub. Цей проект має на меті розвиток духу підприємництва та технологічних навичок у молоді. З-поміж іншого, ініціатива «Зроби свій внесок» орієнтована на стимулювання створення та розвитку молодими людьми соціально-значущих програмних продуктів, які побудовані на мобільних технологіях. На сьогодні гостями цих заходів стали вже понад 3 000 молодих підприємців.