м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар пропонує більше переваг для власників планшетів

   20.04.2016

   Національний телеком-оператор Київстар презентує новий тарифний план «Київстар Планшет+» — для яскравого спілкування в інтернеті. З новою пропозицією абоненти-власники планшетів і модемів отримають необмежений доступ до соцмереж, оптимальні обсяги дата-трафіку, що не тарифікується, та вигідні умови користування інтернетом після використання пакетних мегабайтів.

   У тарифному плані «Київстар Планшет+» за абонентну плату 50 грн на місяць надається необмежений доступ до чотирьох найбільш популярних в Україні соціальних мереж та онлайн-бази знань Wikipedia. А для доступу на інші інтернет-ресурси щомісяця надається 2000 мегабайтів трафіку. У випадку повного використання цього обсягу даних, автоматично надається пакет із 500 мегабайтів за фіксовану плату 10 грн. Протягом дня абонент може отримати п’ять таких пакетів.

   Нова пропозиція адресована власникам планшетів та модемів, яким потрібно користуватись інтернетом на «великих екранах» будь-де. Відтепер такі абоненти зможуть скористатись новими можливостями для насиченого онлайн-спілкування.

   «Тарифний план для планшетів та модемів продовжує логіку нової революційної тарифної лінійки, яку ми нещодавно запропонували ринку. Наша мета — дати клієнтам більше нових можливостей для користування швидкісним мобільним інтернетом, у тому числі активним веб-серфінгом, соцмережами, аудіо- та відеострімінгом», говорить Святослав Горбань, директор з маркетингу Київстар.

   У мережі Київстар мобільний інтернет є однією з найбільш затребуваних і швидко зростаючих послуг. Так, у 4 кварталі 2015 року середні обсяги дата-трафіку, використовуваного абонентом, зросли на 87% у порівнянні з тим же періодом попереднього року. Ріст попиту на мобільний інтернет, на думку компанії, стимулюється швидким розвитком мережі 3G Київстар і активним підключенням нових користувачів послуги. На сьогодні мережа 3G компанії уже охопила 621 населений пункт на території, де проживає 40% населення України.

   Інформація про нові тарифи вже доступна на сайті kyivstar.ua. Тарифи наведено з урахуванням усіх податків та зборів.