м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар разом з Альфа-Банк Україна пропонують бонуси клієнтам

   09.09.2021

   З 9 вересня Київстар та Альфа-Банк Україна порадують своїх клієнтів бонусами за реєстрацію в цифровому банку Sense SuperApp: 50 бонусів на мобільний рахунок нарахує оператор, і 50 бонусів отримають клієнти в додатку банку.

   Скористатися вигідною акцією зможуть всі абоненти передплати та контракту Київстар, які вперше зареєструються у цифровому банку Sense. Щоб встановити додаток потрібно перейти за спеціальним посиланням або відсканувати QR-код, встановити Sense SuperApp та вказати при реєстрації свій номер Київстар.

   Реєстрація в банківському додатку займає буквально декілька хвилин, і протягом 3 днів нові користувачі отримають свої бонуси на рахунок програми лояльності банку Cash'U CLUB та 50 бонусів від оператора на вказаний при реєстрації номер. Серед переваг Sense SuperApp:

   • можливість оформити карту Caméléon з нескінченним пільговим періодом – всього 0,01% річних на покупки;
   • 5,5% річних – дохід на залишок на рахунку;
   • до 7 категорій з кешбек;
   • рахунок Альфа-Банку та Київстар в одному додатку, що дозволяє в Sense SuperApp повноцінно керувати вашим мобільним номером.

   Але і це ще не все! Вигравайте «яблучний» смартфон останньої моделі в програмі лояльності Cash’U CLUB у Sense SuperApp. Детальніше ознайомитись з умовами акції можна тут.

   Деталі про картку Caméléon:

   Кредитний ліміт — до 30 000 грн. Строк кредитування — 12 місяців з можливістю пролонгації.

   Реальна річна процентна ставка: за користування відновлювальною кредитною лінією за торговельними операціями, здійсненими з використанням картки протягом строку дії кредитної лінії, — 0,01% річних; за користування відновлювальною кредитною лінією за всіма неторговельними операціями, зокрема за переказами з картки на картку та операціями зняття готівки в термінальних пристроях (POS-термінал, банкомат), здійсненими з використанням картки (зокрема за користування простроченим кредитом), — 37% річних.

   Нагадаємо, що Альфа-Банк Україна та Київстар оголосили про стратегічну співпрацю для створення спільних пропозицій своїм клієнтам та їх просування. Партнери будуть збільшувати ексклюзивні пропозиції в цифровому банку Sense SuperApp. Також отримати вичерпну інформацію про додаток та встановити його можна в одному з більш ніж 500 фірмових магазинів оператора по всій країні.

   Довідка про Альфа-Банк Україна:

   Альфа-Банк Україна – великий український банк з міжнародним капіталом, входить до приватної інвестиційної холдингової компанії ABH Holdings S.A. з головним офісом у Люксембурзі. Відповідно до класифікації Національного банку України, Альфа-Банк Україна входить до групи банків іноземних банківських груп, є системно важливим банком і знаходиться у першій десятці фінансових установ країни за обсягом активів.

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, якого обрали майже 26 млн абонентів мобільного зв’язку і понад 1 млн користувачів «Домашнього інтернету». Компанія надає послуги на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі 4G. Наразі 87% населення України живе і працює у зоні дії мережі LTE Київстар. Крім того, компанія є лідером ринку фіксованого інтернету, а також провайдером конвергентних послуг (мобільний зв’язок, фіксований інтернет, ТБ).Також Київстар надає інноваційні рішення з використанням Big Data, IoT, Cloud solutions, мобільні фінансові послуги, та інші. Для стартап-компаній створена унікальна платформа Open API, яка дає можливість розробникам використовувати аналітичні дані оператора для власних цифрових продуктів.

   Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON, головний офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).Київстар 23 роки працює в Україні, і визнаний як найдорожчий бренд України, найбільший платник податків у галузі зв’язку, кращий роботодавець та соціально-відповідальна компанія. Додаткова інформація: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.