м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар сприятиме розвитку ринку електронного документообігу та електронних послуг

   27.12.2019

   В Спілці Українських Підприємців (СУП) створено Підкомітет, задача якого сприяти розвитку ринку ЕДО та електронних послуг для громадян. Ініціаторами створення підкомітету виступили компанія Київстар та Intecracy Deals.

   До керівного складу підкомітету в СУП увійшли Костянтин Вечір, директор з розвитку бізнесу на корпоративному ринку Київстар та Олександр Вернигора, генеральний директор Intecracy Deals. 19 грудня відбулося перше установче засідання підкомітету, на яке учасники запросили представників бізнесу, щоб обговорити ряд організаційних питань, заслухати доповіді стосовно кібербезпеки та перспектив розвитку електронного документообігу в Україні. Також обговорили питання цифровізації бізнесу в 2020 році, готовності бізнесу впроваджувати електронний документообіг та ефективності бізнесу завдяки технологіям.

   Співголова підкомітету, Костянтин Вечір, розповів про практичні особливості впровадження технологій на прикладі Київстар. Він поділився тонкощами, які були дуже цікаві саме тим підприємцям, що зараз намагаються впровадити технологію електронного цифрового підпису.

   Костянтин Вечір прокоментував цілі та задачі підкомітету так: «Як компанія, яка пропонує діджитал-рішення для бізнесу, Київстар сприяє розвитку ЕДО та електронних послуг в країні. Так, після проходження всіх необхідних експертиз, Київстар першим в 2018 році запустив сервіс Mobile ID у комерційне користування. Новий спосіб цифрової ідентифікації та кваліфікованого електронного підпису сприяє розвитку ринку ЕДО та електронних послуг в цілому. Київстар стає партнером бізнесу у вирішенні його робочих задач, а не лише надає послуги мобільного зв`язку та інтернету».

   У майбутньому підкомітет з ЕДО та електронних довірчих послуг планує провести ряд подібних заходів, що допоможуть підприємцям у найвигідніший для себе спосіб використовувати технології, що діджиталізують бізнес зсередини. Зустрічі будуть проходити у форматі дискусій та обговорень важливих та актуальних питань щодо розвитку ринку ЕДО в країні, на прикладах досвіду компаній, які впровадили цифрові трансформації, та питання кібербезпеки та законодавства, які є важливими складовими в процесі цифровізації бізнесу.

   Наразі підкомітет запрошує всіх учасників СУП до спільної практичної нормотворчої та просвітницької роботи у цій сфері. З питань вступу до підкомітету та з загальних питань щодо роботи підкомітету, можна звертатися до Христини Венгриняк, експерту з юридичних питань в Intecracy Deals christina.vengrinyak@intecracy.com