м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар та «Львівенергозбут» проводять спільну новорічну акцію серед абонентів

   10.12.2020

   З 10 по 25 грудня 2020 року Київстар та енергопостачальна компанія «Львівенергозбут»  оголошують новорічний розіграш призів серед абонентів Київстар, які сплатять за спожиту електроенергію з мобільного рахунку через SMS-повідомлення.

   Усі клієнти енергопостачальної компанії «Львівенергозбут», які оплатять рахунки за електроенергію за допомогою мобільного рахунку Київстар, автоматично візьмуть участь у розіграші новорічних подарунків:

   • 20 брендованих USB-флешок,
   • 20 брендованих щоденників,
   • 1 павербанк.

    

   31 грудня 2020 року на сторінках соціальних мереж «Львівенергозбут» буде оголошено переможців, яких буде обрано за допомогою рандомайзера – генератору випадкових чисел.

   «Кількість користувачів мобільним рахунком як безготівковим гаманцем серед абонентів Київстар продовжує рости. Ми пов`язуємо це з попитом на швидку і зручну оплату ЖКГ послуг, що можна здійснити онлайн, не виходячи з дому саме під час карантину.  Так, з моменту запуску сервісу для споживачів «Львівенергозбут» у липні цього року за споживання електроенергії у Львові та Львівській області було сплачено з мобільного рахунку понад 2 000 разів. Ми сподіваємося, що спільна новорічна акція прийде до вподоби абонентам Київстар, які є клієнтами «Львівенергозбут», - зазначає Олена Суворова, в.о. директора департаменту мобільних фінансових сервісів Київстар.

   Нагадаємо, що з липня 2020 року клієнтам «Львівенергозбут», які є абонентами Київстар, раз на місяць із номера 5959 надходитиме SMS з готовим до сплати рахунком за електроенергію, який можна сплатити з мобільного рахунку без комісії. Щоб сплатити, абоненту необхідно надіслати у відповідь SMS повідомлення із цифрою 1. Плата за відправлення SMS не стягується. Якщо абонент не отримав SMS з готовим до сплати рахунком за спожиту електроенергію, можна відправити SMS на короткий номер 5959, у якому вказати через пробіл номер особового рахунку (десятизначний код) і суму до сплати.  

   «Клієнти «Львівенергозбут» обирають максимально зручні та швидкі сервіси для сплати за електроенергію. Зі свого боку, ми планомірно впроваджуємо і розвиваємо онлайн сервіси, зручні для усіх наших клієнтів від студентів до людей поважного віку. Одним з них є безкомісійна сплата за електроенергію за допомогою мобільного рахунку Київстар. Рекомендуємо спробувати цей спосіб: можливо, саме він стане  найзручнішим способом розрахунків за електроенергію, який зекономить час для улюблених справ, — зазначила Ірина Линда, заступник директора з роздрібного продажу «Львівенергозбут».

   Перевірити інформацію про сплату можна в особистому кабінеті на сайті «Львівенергозбуту» наступного дня, або в паперовому рахунку, який надійде абонентам поштою. Також на сайті за посиланням можна ознайомитися з детальною інструкцією про те, як сплатити за електроенергію з мобільного рахунку. Сплатити за електроенергію за допомогою мобільного рахунку можуть абоненти передплаченого зв`язку, користувачі смартфонів і кнопкових телефонів. Достатньо мати суму грошей на рахунку мобільного телефона не менш ніж сума рахунку за споживання електроенергії.