м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар та мережа «ТОКА» запустили нову «екологічну» послугу для власників електромобілів

   23.06.2020

   В рамках співпраці мобільного оператора Київстар та мережі електрозаправок «ТОКА» компанії запустили нову послугу для власників електромобілів - поповнення особистого акаунту в мережі «ТОКА» з мобільного рахунку Київстар.

   Компанії також запустили акцію «Мобільний рахунок заряджає». 6 000 абонентів Київстар є власниками електромобілів. Тепер при поповненні особового акаунту в мережі «ТОКА» з мобільного рахунку клієнти будуть отримувати бонус на особовий акаунт у розмірі 5% або 10% в залежності від суми поповнення. Акція діє протягом двох місяців, починаючи з 20 червня.

   Співпрацю з мережею «ТОКА» прокоментував Сергій Коптік, керівник департаменту мобільних фінансових сервісів Київстар: «Ми знаємо, що попит на електромобілі в Україні зростає і в 2019 році їх кількість склала вже 36 000 одиниць. Ми також бачимо позитивну динаміку в використанні мобільного рахунку, як платіжного способу. Тому ми раді запропонувати абонентам Київстар не тільки новий сервіс, а й акцію - на цей раз з мережею електрозаправок. Для власників електромобілів це можливість заощадити час і гроші, а для нас - можливість показати зручність оплати послуги з мобільного рахунку і ще один крок у розвитку безготівкової платіжної культури. Екологічний транспорт, екологічний спосіб оплати - для наших клієнтів подвійна користь!»

   Як це працює?

   Щоб скористатися акцією, власнику електромобіля необхідно поповнити особовий акаунт у мобільному додатку TOKA NETWORK з мобільного рахунку Київстар або на сайті money.kyivstar.ua на суму від 200 грн. При поповненні особистого акаунту необхідно вибрати спосіб оплати «мобільні гроші». Якщо клієнт поповнює акаунт на суму від 200 до 1 999 грн, то отримує 5% бонусу від суми, при поповненні від 2 000 грн до 4 999 грн - 10% бонусу. Бонус нараховується на особистий акаунт клієнта в мережі ТОКА.

   «Бездоганний, максимально наближений до потреб наших клієнтів сервіс - найважливіше правило для мережі ТОКА. Тому ми постійно шукаємо можливості, щоб клієнтам ТОКА було комфортно і вигідно користуватися нашими зарядними станціями. Спільна акція з Київстар - черговий крок на цьому шляху. Упевнений, що електромобілисти оцінять її переваги і не раз скористаються оплатою послуги з мобільного рахунку», - зазначив директор першої національної мережі електрозарядних комплексів ТОКА Стефан Благовісний.

   Послуга доступна всім абонентам передплаченого зв'язку. Карту з інформацією, де розташовані станції мережі ТОКА, можна знайти на сайті.

   Послуга реалізовується за допомогою сервісу «Смарт-Гроші» - повноцінного мобільного гаманця, який дозволяє «тут» і «зараз» здійснювати платежі і грошові перекази з мобільного рахунку.

    

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі зв’язку 3G та 4G для 26 млн абонентів. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).

   Київстар понад 20 років працює в Україні і є найбільшим платником податків до бюджету на телеком-ринку, одним з найкращих роботодавців та соціально відповідальною компанією.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net.

   Довідка про ТОКА:

   ТОКА - інноваційна компанія, яка є одним з найбільших гравців на українському ринку зарядної інфраструктури для електромобілів. З 2015 року ТОКА розвиває першу національну мережу публічних зарядних комплексів (ЕЗК). Сьогодні ТОКА об'єднує понад 200 ЕЗК, на яких можуть одночасно заряджатися більше 350 електрокарів.

   Послугами ТОКА користуються близько 12 тис. Клієнтів по всій Україні (всього в країні близько 40 тис. Електромобілів), при цьому майже 6 тис. з них - абоненти Київстар. Середній чек клієнта ТОКА - 120 грн.

   Додаткова інформація: info@toka.energy , https://toka.energy/.