м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар включив 4G у Запоріжжі, Чернігові та Ніжині

   21.09.2018

   Скористатись перевагами 4G-зв’язку від Київстар можна в 3160 населених пунктах, де проживає близько 20 млн осіб.

   21 вересня національний телеком оператор збільшив територію дії мережі 4G у Запорізькій та Чернігівській областях. Нові технології передачі даних стали доступні абонентам у містах  Запоріжжя, Чернігів, Ніжин, а також у 172 населених пунктах, де проживає 1,57 млн осіб. Послугу запущено на частотах діапазону 1800 МГц.

   Завдяки 4G абоненти зможуть отримувати нові переваги мобільного інтернету, адже з новою технологією  середня швидкість мобільної передачі даних вище в 16 разів, а затримка у передачі інформації (ping) менше у 2,5 рази в порівнянні з самими сучасними мережами 3G. Для абонентів це можливість швидко обмінюватись «важким» контентом, дивитись онлайн ТВ високої якості, в лічені секунди завантажувати мобільні додатки скрізь, де є покриття мережі. Крім того, 4G мережа відкриває нові можливості для малого та середнього бізнесу та багатьох сучасних галузевих рішень, як от M2M/IoT, Smart Home, Smart City, e-Government,  онлайн навчання та інші.

   Нагадаємо, що Київстар надає абонентам великий вибір тарифних планів, у тому числі тих, де трафік на популярні сервіси (YouTube, соціальні мережі, база знань Wikipedia, освітня платформа Prometheus та ін) не тарифікуються. Абоненти можуть користуватись зв’язком 4G за своїми звичними тарифними планами, без додаткової плати.

   Для використання 4G потрібно підготувати свій гаджет та SIM-карту. Абоненти Київстар можуть перевірити, чи підтримує їх смартфон і SIM-карта зв'язок четвертого покоління за допомогою USSD-кодів: *245*5# виклик – для перевірки смартфона; *245*4# виклик – для перевірки SIM-карт. Замінити USIM можна безкоштовно в усіх фірмових магазинах Київстар. Також компанія пропонує широкий вибір 4G-смартфонів і гаджетів за вигідною ціною в своїх  магазинах і на сайті.

   Київстар надає швидкісний мобільний інтернет з максимальною теоретичною швидкістю передачі даних в діапазонах 2600+1800МГц – до 700 Мбіт/с. Більше деталей про 4G за посиланням: http://kyivstar.ua/4g.

    

   
    

   Довідка

   Київстар — український оператор телекомунікацій, який надає послуги зв’язку й передавання даних на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, зокрема 3G та 4G. Послугами оператора користуються понад 26 млн абонентів.

   Акціонери Київстар — міжнародна група VEON Ltd, офіс у Нідерландах. Акції групи перебувають у вільному обігу на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) і Euronext (Амстердам).

   Київстар 20 років працює в Україні, це один з найбільших платників податків і найкращих роботодавців, а також соціально відповідальна компанія. За час роботи в Україні Київстар перерахував до бюджету країни понад 57 млрд грн податків, а також інвестував у розвиток телекомунікацій понад 36 млрд грн. По додаткову інформацію звертайтеся: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.