м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар включив зв’язок 3G у Вознесенську та передмісті

   22.04.2016

   Національний телеком-оператор забезпечив швидкісним інтернетом місто Вознесенськ і ряд селищ у Миколаївській області.

   Київстар продовжує збільшувати територію мережі 3G на Півдні України. Після успішного завершення технічних тестів телеком-оператор розпочав комерційну експлуатацію мережі 3G ще у 8 населених пунктах Миколаївської області. Це місто Вознесенськ і населені пункти Бузьке, Прибужани, Новогригорівка, Яструбинове, Жовтневе, Ракове, Зелений Гай.

   Територія дії мережі 3G Київстар на сьогодні охоплює 634 населених пункти, у тому числі 18 обласних центрів, де проживає 40% населення України.

   Користування зв’язком у мережі 3G сплачується згідно з поточними тарифними планами. Абоненти Київстар будь-яких тарифних планів можуть користуватися швидкісним мобільним інтернетом без будь-яких налаштувань і заміни SIM-карти. Тарифи на послуги інтернету 3G такі ж, як і на інтернет за технологією EDGE.

   Щоб отримати більше переваг від сучасних інтернет-технологій, абоненти можуть вибрати один із нових тарифних планів. У нових комерційних пропозиціях абонентам у рахунок щомісячної фіксованої плати надаються великі обсяги нетарифікованих хвилин дзвінків, мегабайтів інтернету, безлімітний доступ до соцмереж і месенджерів, музика та відео без плати за використаний трафік.

    

   За бажанням абоненти архівних тарифних планів можуть переключитися на нові комерційні пропозиції або користуватися послугами мережі 3G на умовах їхнього поточного тарифного плану.