м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар виділив 3,3 мільйони гривень для дитячих лікарень

   27.05.2022

   Національний телеком-оператор виділив 3 347 000 гривень МБФ «Українська біржа благодійності» на забезпечення необхідним обладнанням лікарень в Києві, Запоріжжі та Львові, що надають медичну допомогу дітям, постраждалим від війни в Україні.

   «Українські лікарі героїчно рятують життя постраждалих та потребують нашої допомоги. Саме тому було прийнято рішення виділити чергову благодійну пожертву на закупівлю обладнання в дитячі лікарні. Загалом Київстар вже виділив понад 33 мільйони гривень на гуманітарну підтримку військовим, лікарням, літнім людям та постраждалим від війни. Ми вдячні кожному, хто на своєму фронті боронить Україну. Разом ми впевнено крокуємо назустріч перемозі!» – коментує Анна Захараш, директорка з корпоративних комунікацій Київстар.

   Передана допомога від оператора спрямована на закупівлю необхідного обладнання до НДСЛ «Охматдит» у Києві й до Дитячої̈ лікарні Першого територіального медичного об'єднання міста Львова. Також, медичне обладнання буде передано до Запорізької обласної дитячої клінічної лікарні. З 24 лютого в цих медичних установах кількість маленьких пацієнтів збільшилася майже вдвічі. Наразі лікарні приймають дітей переселенців, тяжкохворих поранених дітей, дорослих та новонароджених зі всієї України.

   Нагадаємо, що з початку повномасштабної війни, Київстар вже виділив понад 33 мільйона гривень благодійної допомоги. Зокрема кошти було передано до БФ «Повернись живим», БФ «Твоя опора», БФ «Let`s help», МБФ «Карітас України» та МБФ «Українська біржа благодійності».

    

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор електронних комунікацій, що станом на березень 2022 року обслуговував 26 млн абонентів мобільного зв’язку і понад 1 млн абонентів «Домашнього інтернету». Компанія надає послуги на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 4G. Компанія забезпечує найвищу поміж мобільних операторів України середню швидкість передачі даних у мережі мобільного зв’язку, що підтверджується дослідженнями Speedtest від Ookla.

   Клієнтам компанії доступні можливості мобільного, фіксованого зв’язку та інтернету, конвергентні рішення, а також інноваційні послуги Big Data, IoT, Cloud solutions, мобільні фінансові послуги, цифрове ТБ та ін. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON, головний офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Київстар 24 роки працює в Україні та визнаний як найбільший платник податків на телеком ринку, кращий роботодавець та соціально відповідальна компанія.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net.