м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар запустив безкоштовну заміну SIM на USIM у 3000 магазинах по всій Україні

   23.07.2018

   Щоб підготуватися до використання 4G абоненти Київстар тепер можуть замінити свою SIM на USIM в одній з 3000 торгових точок партнерів мобільного оператора.

   Для цього необхідно звернутися до співробітника торгової точки, де є відповідний знак – жовте коло з написом: «Безкоштовно замініть свою SIM-карту». Співробітник самостійно здійснить заміну, а сам процес займе для абонента не більше 5 хвилин. Серед партнерів Київстар: великі мережі мобільної техніки, сервісні центри та інші магазини.

   «Київстар перший серед мобільних операторів в Україні запускає подібну ініціативу, щоб спростити кожному українцеві доступ до нових технологій. Щоб у всіх наших абонентів була можливість користуватися мобільним інтернетом четвертого покоління, ми розширюємо можливість безкоштовної заміни SIM на USIM в більш ніж 3000 точках продажів наших партнерів по всій Україні», – говорить Ольга Смисльонова, директор з роздрібних продажів Київстар.

   4G надається всім абонентам Київстар без додаткової плати згідно їх тарифних планів. Скористатися послугами в 4G-мережі можуть всі абоненти оператора, чия SIM-карта та смартфон підтримують новий стандарт. Це можна перевірити за допомогою USSD-кодів: *245*4# виклик – для перевірки SIM-карти; *245*5# виклик – для перевірки смартфона. Нагадаємо, що абоненти Київстар можуть зробити заміну SIM на USIM в більш ніж у 420 фірмових магазинах оператора, а також самостійно – деталі доступні за посиланням: https://kyivstar.ua/ru/mm/services/base/simcard_4g

   Також компанія пропонує великий вибір 4G-смартфонів та гаджетів за вигідною ціною у фірмових магазинах і на сайті shop.kyivstar.ua.

   4G від Київстар доступний вже у 1138 населених пунктах України. На сьогодні кількість абонентів оператора, які скористалися послугами 4G-зв'язку перевищила 1,2 млн. І у мережах 4G (працюють у діапазонах 2600 і 1800 МГц) було використано 4081 ТБ, яких вистачить, наприклад, на 316 років перегляду відео у високій якості або на 4115 років прослуховування музичних треків.

    

   Довідка про Київстар

   Київстар – український оператор телекомунікацій, який надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектра мобільних та фіксованих технологій, у тому числі 3G та 4G. Послугами оператора користується понад 26 млн абонентів.

   Акціонери Київстар – міжнародна група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться на фондових біржах NASDAQ, Нью-Йорк та Euronext, Амстердам.

   Київстар 20 років працює в Україні і є найбільшим платником податків на телеком ринку, а також одним з кращих роботодавців та соціально відповідальною компанією.  За час роботи в Україні Київстар перерахував до бюджету країни понад 57 млрд грн податків, а також інвестував у розвиток телекомунікацій понад 36 млрд грн.

   За додатковою інформацією звертайтесь: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.