м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар запустив платформу для роботи з даними: Відкритий Телеком

   13.10.2020

   Відкритий Телеком від Київстар є платформою, яка дає доступ до API-продуктів та консолідованих статистичних даних оператора, а також необхідні елементи для їх інтеграції з бізнесом.

   API від Київстар дозволяють використовувати можливості оператора для розробки нових продуктів, створення додатків, автоматизації бізнес-процесів. З Відкритим Телекомом бізнес може швидко протестувати гіпотези щодо нових продуктів або процесів та покращити існуючі.  Зараз на платформі доступні перші 4 цифрові (API) продукти: програмовані SMS, Viber-розсилки, фінансовий скоринг та перевірка IMSI. Перелік доступних API буде поступово розширюватись, оскільки зараз портал працює в режимі закритої Бета-версії.

   «Київстар стає продуктовою компанією та розвиває відповідну культуру всередині. Наша команда за один рік виросла в три рази, до 150 чоловік, та запропонувала ринку нові продукти. Відкритий Телеком є одним з них. Ця ініціатива демонструє наміри компанії відкривати наші можливості та рішення відповідно до  запитів ринку та партнерів», - коментує Михайло Нестор, директор з розробки діджитал продуктів компанії Київстар.

   Щоб скористатися послугами Відкритого Телекому необхідно:

   1. Зареєструватися на порталі та отримати доступ до тестового середовища (зараз це заявка для раннього доступу)

   2. Подати заявку на верифікацію. Вона не вимагає будь-якої конфіденційної інформації про бізнес, адже всі дані, які потрібні для початку верифікації, є відкритими.

   3. Після підтвердження верифікації облікового запису зі сторони оператора, можна розпочати користування продуктами.

    

   Вартість користування вказана на сайті в розділі «Наші продукти» за кожною запропонованою послугою.

   Київстар Відкритий Телеком є надійно захищеним інструментом для роботи з даними вашої компанії. Його розробка проводилася згідно рекомендацій OWASP (онлайн-спільнота, яка створює вільнодоступні статті, методології, документацію, інструменти та технології в галузі безпеки додатків). 

   Нагадаємо, Київстар дотримується Законів України «Про інформацію» та «Про захист персональних даних» і не передає та не продає персональні дані абонентів. Усі аналітичні моделі з використанням великих даних будуються на основі неперсоніфікованих та зашифрованих даних. 

    

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектра мобільних та фіксованих технологій, у тому числі зв’язку 3G та 4G для 26 млн абонентів. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах  NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Київстар понад 20 років працює в Україні і є найбільшим платником податків до бюджету на телеком ринку, одним з найкращих роботодавців та соціально відповідальною компанією. Додаткова інформація: pr@kyivstar.net.