м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар збирає заявки для стажування за програмою Returnship 2020

   10.09.2020

   10 вересня Київстар розпочинає другий набір у програму стажувань Kyivstar  Returnship.  Це проєкт для людей з великою перервою в роботі, а також для тих, хто вирішив повністю змінити напрям діяльності.

   Взяти участь у конкурсі можуть кандидати будь-якого віку, зараз непрацевлаштовані, готові навчатися та отримувати новий досвід у підрозділах: IT, роздрібного продажу, корпоративного ринку, управління змінами, маркетингу, HR, фінансів, кібербезпеки, логістики або PR.

   Анкету на участь у конкурсі можна заповнити до 9 жовтня.

   «Київстар першим серед українських роботодавців вирішив звернути увагу на питання працевлаштування спеціалістів, які мають значну перерву в роботі. На жаль, серед роботодавців досі існують стереотипи щодо віку працівників та їх профпридатності для корпорацій. Перерви у стажі значно ускладнюють пошук роботи, а найгірше, що й самі кандидати здебільшого втрачають віру в себе і часто відмовляються навіть від думки відгукнутись на вакансію. Власним прикладом Київстар демонструє: бізнесу під силу дати шанс на повернення в кар’єру і самореалізацію, а натомість отримати ефективних та лояльних спеціалістів», – говорить Оксана Олійник, директор з управління персоналом та розвитку організації Київстар.

   Стажування починається 19 жовтня та триває 4 місяці повний робочий день з понеділка по п’ятницю. Київстар офіційно працевлаштовує стажерів та оплачує роботу. Стажерів супроводжуватимуть наставники, які  проконсультують з різних питань, допоможуть відновити чи отримати першочергові навики роботи. Таким чином, учасники проєкту зможуть застосувати власні навички та отримати нові.  

   Детально ознайомитись з умовами стажування та заповнити  анкету можна за посиланням.

   Програма Kyivstar Returnship стартувала у 2019 році: із 9 стажерів торік після закінчення стажування до колективу компанії приєднались 7 співробітників. За наявності вільних вакансій компанія готова і цього року прийняти на роботу випускників Returnship. 

   Після введення карантинних обмежень, більшість співробітників Київстар працюють дистанційно. Робочі питання вирішуються онлайн. Доки діятиме карантин, компанія працюватиме за гібридною моделлю: частково з офісу, частково віддалено. Стажери будуть працювати в загальному режимі компанії.

   Нагадаємо, що крім Returnship в Київстар уже три роки діє програма стажування для студентів: STARt Yourself. Студенти від 3 курсу закріплюють практично знання, отримані в ВНЗ, мають можливість запропонувати та реалізувати власні ідеї. Працюють «молодші» стажери за гнучким графіком, поєднуючи роботу з навчанням.

    

   Довідка про Київстар

   Київстар – український оператор телекомунікацій, який надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, у тому числі LTE (4G). Послугами оператора користуються 25,4 млн абонентів. Акціонер Київстар – міжнародна група VEON Ltd, що має офіс у Нідерландах. Акції Групи знаходяться на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Київстар понад 20 років працює в Україні та є найбільшим платником податків на телекомринку, а також одним із кращих роботодавців і соціально відповідальною компанією.

   Корпоративна соціальна відповідальність Київстар

   Київстар – соціально відповідальна компанія, яка активно працює в цьому напрямку з 2006 року. Як лідер телекомунікаційного ринку країни, Київстар вважає своєю місією відкривати нові можливості для України та змінювати життя людей на краще. Саме цей принцип закладено в основу стратегії корпоративної соціальної відповідальності компанії, основними напрямками якої є: Цифрова інклюзія, Розвиток підприємництва, Безпека в Інтернеті, Корпоративне волонтерство та Партнерство заради миру.

   Компанія підтримує Цілі сталого розвилку, визначені Генеральною асамблеєю ООН, та у своїй діяльності орієнтується на Ціль 4: Якісна Освіта, Ціль 8: Гідна Праця та Економічне Зростання,  Ціль 9: Iнновації та Інфраструктура, Ціль 17: Партнерство Заради Стійкого Розвитку. Ключовими проєктами Київстар у сфері соціальної відповідальності є онлайн-школа мобільної грамотності для старшого покоління «Смартфон для батьків», інформаційно-просвітницький портал про небезпеки для дітей в Інтернеті StopSexтинг, ініціатива СМС-благодійності «Дитяча надія», спільна ініціатива з Національною поліцією «Пошук Дітей» та програма «Інновації та підприємництва» в освітніх дитячих таборах «GoCamp».

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net.