м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар зменшує вартість контрактних тарифів при купівлі смартфона

   12.03.2021

   Абоненти Київстар, купуючи 4G-смартфони, можуть отримати знижку 33% на контрактні тарифні плани на 10 місяців. У залежності від вибраного тарифу, вони зможуть заощадити на зв’язку від 750 до 4000 гривень.

   «Більше 1 млн наших клієнтів вже вибрали контрактні тарифи, адже це чудовий спосіб заощадити. Ми пропонуємо їм вигідні сімейні тарифи та даємо більше послуг в пакеті за менші гроші, у порівнянні з передплатою. А зараз, якщо ви купуєте собі або близьким новий смартфон, то отримаєте ще й значну знижку», — коментує Павло Даніман, директор з маркетингу Київстар.

   Щоб скористатись акцією, абонентам треба зробити декілька кроків:

   • придбати будь-який 4G-смартфон у фірмовому магазині оператора або на shop.kyivstar.ua;
   • перейти на контрактне обслуговування та підключити один з акційних контрактних тарифів «Smart».
   • оплатити послуги у тарифі на наступні 10 місяців уже зі знижкою.

   Вартість пакета послуг у цьому випадку буде меншою на третину. Наприклад, «Smart+» буде коштувати лише 150 грн/міс при звичайній ціні 225 грн/міс. Такі знижки при купівлі смартфона можуть отримати всі абоненти Київстар, навіть якщо вони вже користуються одним із акційних тарифів. З детальними умовами можна ознайомитися за посиланням.

   Серед переваг контрактної форми обслуговування: вигідний пакет послуг із безлімітним мобільним інтернетом на місяць; можливість користуватися всіма послугами у поточному місяці, а оплачувати їх у наступному, або оплачувати частинами. У контрактних абонентів вищий рівень захисту SIM-карти та номеру телефону, що особливо важливо, коли номер використовується для онлайн-банкінгу.

   Будь ласка, зверніть увагу. Знижка діє для контрактних тарифів «Smart +», «Smart Max», «Smart Business» та «Smart Business +».

    

   Довідка про Київстар:

   Київстар — найбільший український оператор телекомунікацій, якого обрали майже 26 млн абонентів мобільного зв’язку і понад 1 млн користувачів «Домашнього інтернету». Компанія надає послуги на основі широкого спектра мобільних та фіксованих технологій, у тому числі 4G. Наразі 87% населення України живе і працює у зоні дії мережі LTE Київстар. Крім того, компанія є лідером ринку фіксованого інтернету, а також провайдером конвергентних послуг (мобільний зв’язок, фіксований інтернет, ТБ). Також Київстар надає інноваційні рішення з використанням Big Data, IoT, Cloud solutions, мобільні фінансові послуги, та інші. Для стартап-компаній створена унікальна платформа Open API, яка дає можливість розробникам використовувати аналітичні дані оператора для власних цифрових продуктів.

   Акціонери Київстар — міжнародна Група VEON, головний офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).Київстар 23 роки працює в Україні, і визнаний експертами як найдорожчий національний бренд, найбільший платник податків у галузі зв’язку, кращий роботодавець та соціально-відповідальна компанією.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net.