м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Маріупольських працівників ЦНАПу навчили стандартів обслуговування

   01.09.2016
   У Маріуполі відкрився Центр надання адміністративних послуг, що вже у вересні почне обслуговувати мешканців регіону. Національний телеком оператор Київстар організував навчання співробітників Центру та розробив для них стандарти обслуговування.

   Серед адміністративних послуг, які буде надавати ЦНАП в м. Маріуполь - оформлення паспортів, видача довідок щодо права власності, дозвіл на землевідведення і будівництво, послуги Міністерства юстиції та МВС, довідкова інформація, тощо. Обслуговувати громадян будуть 48 кваліфікованих співробітників Центру, які пройшли спеціальне навчання за кращими стандартами роботи з клієнтами. Партнером проекту в цьому напрямку виступив національний телеком оператор «Київстар».

   Спеціалісти Київстар розробили для співробітників ЦНАП стандарти обслуговування та рекомендації з використання KPI (Key Performance Indicators – ключові показники ефективності). Це дозволить ефективно керувати діяльністю Центру та контролювати якість роботи. В рамках спеціальної тренінгової програми київстарівці познайомили персонал Центру з принципами клієнтоорієнтованого сервісу, технологіями попередження та вирішення конфліктів тощо.

   «Українцям, що мешкають в містах та селах поряд з окупованими територіями, надзвичайно важливо відчувати підтримку держави. І ми цьому посприяли – допомогли розробити стандарти обслуговування, провели тренінги для персоналу. Бути орієнтованими на клієнтів, докладати зусиль, щоб допомогти людині – без цього неможливо уявити жодну сервісну компанію», – зазначив Петро Чернишов, президент Київстар.

   ЦНАП у Маріуполі – це флагман програми, покликаної сприяти реінтеграції та підтримці територій, прилеглих до окупованої зони, а також впровадженню на Донеччині найуспішніших реформ, які довели свою ефективність в інших регіонах країни. Реалізація програми здійснюється завдяки громадській організації Global Office за підтримки USAID, фонду «Відродження», «Фонду розвитку Маріуполя», Маріупольської міської ради та компанії «Київстар».

   Наступними містами, де почнуть функціонувати ЦНАПи, стануть Костянтинівка, Слов'янськ, Бахмут, Краматорськ, Лиман та Дружківка.