м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   «Найкращий тиждень мого життя» з Київстар

   07.10.2016

   Всі абоненти «Домашнього ТБ» від Київстар першими побачать прем'єри серіалів «Кращий тиждень мого життя» і «Кандидат».

   «Домашнє ТБ» від Київстар відкриває абонентам унікальну можливість раніше всіх дивитися якісні ефірні серіали національного виробництва. Ми обрали найбільш топові новинки і покажемо нашим абонентам їх до прем'єри на 1+1 », – коментує Максим Купко, керівник напрямку FTTB Київстар.

   З 8 жовтня стартують допрем'єрні покази нового серіалу 1+1 «Кращий тиждень мого життя», а з листопада – серіалу «Кандидат» з Антоном Лірником у головній ролі.

   «Ми в 1+1 медіа піклуємося про задоволеність наших телеглядачів і постійно експериментуємо. А ще ми віримо, що наш контент повинен бути доступний всім і всюди. Тепер найбільш вимогливий глядач матиме ексклюзивну можливість дивитися кращі продукти виробництва 1+1 медіа ще раніше і в ще більш зручному форматі – з «Домашнім ТБ» від Київстар і Viasat», – коментує Ярослав Пахольчук, виконавчий директор 1+1 медіа.

   «Кращий тиждень мого життя» з іронією розповідає про всі найабсурдніші життєві ситуації, які можуть статися з молодятами напередодні весілля. У центрі сюжету наречений, який потрапляє з однієї комічної ситуації в іншу. За його пригодами спостерігають не тільки глядачі серіалу, а й батьки нареченої, яким так старанно намагається сподобається головний герой.

   «Кандидат» – сатира про кухню політичних технологій. Популярний комедійний актор Антон Лірник зіграв життєрадісного директора ковбасного заводу Олексія Олексійовича Калача, який балотується в мери.

   «Домашнє ТБ» від Київстар і Viasat – це від 70 до 130 каналів, включаючи рейтингові українські та міжнародні телеканали в HD-якості. Також користувачі мають доступ до бібліотеки з різноманітним контентом художніх і документальних фільмів. Перегляд ТБ доступний на 4-х пристроях одночасно за одну абонплату: ТВ або Smart TV, планшет або смартфон, комп'ютер або ноутбук.

   Довідка про Київстар

   Київстар – український оператор телекомунікацій, надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 3G. Послугами оператора користуються 25,4 млн клієнтів мобільного зв’язку і близько 800 тис. клієнтів фіксованого інтернету.

   Акціонери Київстар – міжнародна група VimpelCom Ltd. (офіс у Нідерландах), акції якої знаходяться у вільному обігу на фондовій біржі (NASDAQ), Нью-Йорк.

   Київстар понад 18 років працює в Україні, є одним з найбільших платників податків та одним з найкращих роботодавців, а також соціально відповідальною компанією.

   За додатковою інформацією звертайтеся: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.