м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Найпопулярніші смартфони в мережі магазинів Київстар

   05.04.2021

   Найбільш затребуваними моделями є Samsung Galaxy А10S та Xiaomi Redmi 8*.

   Уже кілька років поспіль лідерами продажів стають саме бюджетні смартфони. Понад 22% усіх купівель мобільних девайсів в ціновому діапазоні 3-4 тис. грн. На Xiaomi припадає 43% продажів, а Samsung обирають у 28% випадків. Обидва бренди складають більшу частину смартфонів, які купують. Серед телефонів у високому ціновому сегменті найбільш популярною є модель Apple Iphone 11.  Всього ж в магазинах Київстар продається близько 218 тис. смарфтонів на рік*.

   Незважаючи на активний розвиток ринку смартфонів, доволі популярними все ще залишаються телефони із кнопковою клавіатурою. Вони займають 17% від загальних продажів, а найбільш популярним брендом є Nokia (обирають у 42% випадків).

   Пік продажів смартфонів зазвичай припадає на липень – серпень та новорічні свята. Також Київстар регулярно запускає акції, завдяки яким абоненти не тільки могли придбати смартфони за привабливими цінами, але й отримати подарунки та бонуси. Так, у 2020 році абонентам на бонусний рахунок повернули кешбек від купівлі смартфонів розміром понад 15 млн грн., а близько 20 тис. покупців отримали змогу три місяці безоплатно дивитись онлайн-телебачення «Київстар ТБ».

   Окрім купівлі нових смартфонів, абоненти активно користуються перевагами послуги trade-in, за умовами якої можна обміняти застарілий телефон на більш сучасну модель, оплативши різницю їхньої вартості. У середньому така доплата становить 4000 грн. Частіше за все на обмін віддають телефони Xiaomi 6A та Xiaomi 7, а також Samsung J3 2016 міняють, як правило, на Samsung серії А (A315, A515, A115). Найбільшим попитом ця послуга користується у жителів Одеси, Кривого Рогу, Києва, Дніпра та Харкова.

   *дані компанії за 2020 рік.

    

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, якого обрали майже 26 млн абонентів мобільного зв’язку і понад 1 млн користувачів «Домашнього інтернету». Компанія  надає послуги на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі 4G. Наразі 87,4% населення України живе на території дії мережі LTE Київстар. Компанія є лідером ринку мобільного зв’язку, фіксованого інтернету і конвергентних послуг (зв’язок, інтернет, ТБ). Київстар надає інноваційні рішення з використанням Big Data, IoT, Cloud solutions, мобільні фінансові послуги, та інші. Для стартап-компаній створена унікальна платформа Open API, яка дає можливість розробникам використовувати аналітичні дані оператора для  власних цифрових продуктів.

   Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON, головний офіс в Нідерландах.  Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах  NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Компанія Київстар 23  роки  працює в Україні, і визнана як найдорожчий бренд України, найбільший платник податків у галузі зв’язку, кращий роботодавець та соціально-відповідальна компанією. 

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net.