м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Нові канали на «Домашньому ТБ»: «ПравдаТУТ», «RTI», «Центральний канал» та «Настоящее время»

   20.10.2016
   Пакети програм послуги «Домашнє ТБ» знову поповнилися низкою нових каналів.

   Відтепер в усіх пакетах доступні для перегляду канали:

   • «ПравдаТУТ» (№31) — цілодобовий інформаційний телеканал. Щодня в ефірі свіжі новини, актуальні інтерв'ю, музичні дебюти, оцінки та коментарі головних подій країни і світу. Інформаційно, доступно, актуально.
   • RTI (№32) — український інформаційно-музичний телеканал, який працює в форматі Radio Vision. Канал дає глядачам актуальну інформацію з політичного, суспільного, культурного життя України та світу. Трансляція ведеться у форматі прямого ефіру. Канал є повністю інтерактивним і ви можете долучитися до прямого ефіру у будь-який момент.
   • «Центральний канал» (№34) — це енциклопедія життя столиці та столичного регіону. Головні події та проблеми – оперативно, об'єктивно, глибоко та компетентно. Життя Києва та Київської області цілодобово знаходиться в центрі уваги служби інформації програм «За київським часом» та «Голос Києва». Життя регіонів України оперативно відстежує команда Першого громадського в програмі «Час країни». В теле- та радіостудіях каналу провідні фахівці-експерти обговорюють найважливіші проблеми.
   • Телеканал «Настоящее время» (№73) — це новинний та інформаційний бренд для російськомовної аудиторії по всьому світу. В програмі каналу – новини кожну годину, пряма трансляція новинного блоку «Настоящее время», «Настоящее время: Америка» з новинами з усього світу та США. А також авторські програми, ток-шоу, документальні фільми та передачі, присвячені мандрівкам та бізнесу.

   Бажаємо приємного перегляду!