м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Нові можливості «Домашнього ТБ» завдяки оновленню програмного забезпечення ТВ-тюнера

   26.09.2016

   З 22 вересня 2016 року завдяки оновленню програмного забезпечення ТВ-тюнера користувачам послуги «Домашнє ТБ» доступні нові можливості:

   • Функція «Батьківський контроль» – передбачає автоматичне блокування ТВ-каналів, які мають вікові обмеження 18+. Це унеможливить випадковий перегляд дітьми контенту для дорослих. Канали, що мають контент з таким віковим обмеженням, не відображаються у загальному переліку каналів, а знаходяться в жанровій групі «Adult/Взрослые/Дорослі». Щоб отримати доступ до цього розділу, необхідно ввести PIN-код. Стандартний PIN-код – 1234. Змінити його можна в налаштуваннях профілю. Зверніть увагу, що перелік каналів, які мають бути захищені «Батьківським контролем», визначається провайдером послуги та не може бути змінений самостійно абонентом. Функція буде доступна у web-інтерфейсі, на ТВ-тюнерах та iOS-пристроях.
   • Розділення каналів за жанрами та додавання каналів у Обране тепер також доступне для Android-пристроїв.
   • У режимі Відкладеного перегляду додано підтримку функції Перемотування.
   • Додаток «Медіацентр» дозволяє переглядати відео та зображення з зовнішніх носіїв. Наразі доступний для ТВ-тюнера моделі SC7200.

   Зверніть увагу. Оновлення програмного забезпечення відбудеться автоматично. Просто залиште ТВ-тюнер в режимі енергозбереження, не вимикаючи живлення. Коли з’явиться екран оновлення програми, не вимикайте тюнер з електромережі.

   Бажаємо приємного перегляду!