м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Понад 1 млн абонентів Київстар отримали 3,5 млн гігабайтів мобільного інтернету без жодних доплат

   05.08.2020

   Понад 1 млн абонентів Київстар скористалися вигідними умовами акції «Вдвічі більше»: подвоїли кількість мегабайтів мобільного інтернету, хвилин для розмов та кількість SMS у своїх тарифах без додаткових оплат.

   Протягом першого місяця акції Київстар вже нарахував абонентам:

   • 3,5 млн гігабайтів мобільного інтернету;
   • 90 млн хвилин для дзвінків на інші мережі та за кордон; 
   • 29 млн SMS-повідомлень.

   Цікаво, що 3,5 млн гігабайтів мобільного інтернету вистачить, наприклад, для безперервного перегляду відео онлайн у високій якості протягом 270 років.

   Нагадаємо, що до кінця серпня пропозицією можуть скористатися всі абоненти, які обслуговуються на передплаті, користуються тарифами «Все разом» або контрактними тарифами для фізичних осіб. Для цього їм достатньо мати оплачений пакет послуг на місяць/4 тижні та ввести короткий код *222#, або зателефонувати за номером 222.

   Протягом дня їм буде нарахований другий пакет послуг. Наприклад, абоненти з тарифом «Розваги без меж» отримають додатково 6000 МБ та 60 хвилин для дзвінків на інші мобільні та за кордон.

   Пропозиція не розповсюджується на тарифи для бізнесу та тарифи зі спеціальними умовами: Київстар Комфорт 2018, Професіонал, Дзвінки для батьків, Інтернет для батьків, SIM для пристроїв, Smart SIM.

    

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій за кількістю абонентів, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектра мобільних та фіксованих технологій для 26 млн абонентів. Послуги 4G Компанії доступні на території, де проживає 82% населення України. У мобільної мережі Київстар середня швидкість передачі даних найвища серед мобільних операторів України, що підтверджують дані міжнародних компаній Ookla та nPerf за 2018 та 2019 рр.  

   Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах  NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).

   Київстар понад 20 років працює в Україні та є найбільшим платником податків до державного бюджету на телеком ринку, одним з найкращих роботодавців та соціально відповідальною компанією.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net.