м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Рекордна кількість співробітників Київстар підтримала благодійний «Пробіг під каштанами»

   30.05.2016

   29 травня до Міжнародного дня захисту дітей понад 600 співробітників зі своїми родинами та друзями взяли участь у 24-му благодійному марафоні «Пробіг під каштанами» та перевірили себе на витривалість задля порятунку маленьких життів. Це рекордна кількість учасників, які представляли компанію «Київстар» у «Пробігу під каштанами», за 6 років участі у проекті.

   Більше 6 000 небайдужих українців об’єдналися заради однієї мети — допомогти дітям з проблемами серця. Всі кошти, зібрані в рамках Пробігу, підуть на закупівлю медичного обладнання та витратних матеріалів для Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України.

   «Цьогоріч компанію „Київстар“ представляла найбільша кількість співробітників за всі роки участі в пробігу. Для нас це і допомога дітям з проблемами серця, і можливість привернути увагу до необхідності такої підтримки серед тих, хто ще не приєднався до пробігу. Щороку наша команда стає все більшою», — говорить Анастасія Ковтун, спеціаліст програм корпоративної соціальної відповідальності Київстар.

   «Я беру участь у пробігу вперше і роблю це свідомо. Мої відчуття та емоції від пробігу найкращі та дуже позитивні. Особливо, коли це стосується порятунку дітей. Для мене особисто пробіг — це мій маленький внесок у допомогу діткам. Вірю, що загальними зусиллями ми зможемо врятувати маленькі серця, які одужають і також зможуть у майбутньому взяти участі у пробігу та врятувати дитяче серце», — ділиться враженнями Наталія Окушко, спеціаліст сектору розрахунків з провайдерами.

   Національний телеком-оператор Київстар традиційно заохочує суспільно значущі проекти. У рамках своєї всеукраїнської благодійної ініціативи «Для людей, для країни!» співробітники компанії турбуються про тих, хто потребує цього більше за інших — дітей-сиріт, дітей з інвалідністю, ветеранів та самотніх людей похилого віку. Вже понад 13 років Київстар надає системну допомогу 10 000 дітей з проблемами здоров’я та дітям-сиротам у 65 підшефних інтернатах та дитячих будинках у Києві та регіонах, створюючи можливості для розвитку і соціалізації. Київстар постійно надає підтримку понад 3 000 самотніх людей, які перебувають у восьми будинках для людей похилого віку.