close
Обрати: регіон район

Новини та акцiї

Рекордна кількість співробітників Київстар підтримала благодійний «Пробіг під каштанами»

30.05.2016

29 травня до Міжнародного дня захисту дітей понад 600 співробітників зі своїми родинами та друзями взяли участь у 24-му благодійному марафоні «Пробіг під каштанами» та перевірили себе на витривалість задля порятунку маленьких життів. Це рекордна кількість учасників, які представляли компанію «Київстар» у «Пробігу під каштанами», за 6 років участі у проекті.

Більше 6 000 небайдужих українців об’єдналися заради однієї мети — допомогти дітям з проблемами серця. Всі кошти, зібрані в рамках Пробігу, підуть на закупівлю медичного обладнання та витратних матеріалів для Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України.

«Цьогоріч компанію „Київстар“ представляла найбільша кількість співробітників за всі роки участі в пробігу. Для нас це і допомога дітям з проблемами серця, і можливість привернути увагу до необхідності такої підтримки серед тих, хто ще не приєднався до пробігу. Щороку наша команда стає все більшою», — говорить Анастасія Ковтун, спеціаліст програм корпоративної соціальної відповідальності Київстар.

«Я беру участь у пробігу вперше і роблю це свідомо. Мої відчуття та емоції від пробігу найкращі та дуже позитивні. Особливо, коли це стосується порятунку дітей. Для мене особисто пробіг — це мій маленький внесок у допомогу діткам. Вірю, що загальними зусиллями ми зможемо врятувати маленькі серця, які одужають і також зможуть у майбутньому взяти участі у пробігу та врятувати дитяче серце», — ділиться враженнями Наталія Окушко, спеціаліст сектору розрахунків з провайдерами.

Національний телеком-оператор Київстар традиційно заохочує суспільно значущі проекти. У рамках своєї всеукраїнської благодійної ініціативи «Для людей, для країни!» співробітники компанії турбуються про тих, хто потребує цього більше за інших — дітей-сиріт, дітей з інвалідністю, ветеранів та самотніх людей похилого віку. Вже понад 13 років Київстар надає системну допомогу 10 000 дітей з проблемами здоров’я та дітям-сиротам у 65 підшефних інтернатах та дитячих будинках у Києві та регіонах, створюючи можливості для розвитку і соціалізації. Київстар постійно надає підтримку понад 3 000 самотніх людей, які перебувають у восьми будинках для людей похилого віку.

Бізнесу
Допомогти?

{{ thanksData.thanksTitle }}

{{ thanksData.thanksBody }}