м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Ще більше можливостей у нових тарифах Київстар ТБ

   26.05.2020

   26 травня 2020 року Київстар запускає нові тарифи «Київстар ТБ» та «Все разом». У них збільшено кількість контенту, промо пропозицій та мобільного інтернету.

   Лінійка Київстар ТБ оновилась пакетами «Базовий», «Сімейний», «Вигідний», «Преміум HD». Крім стандартного доступу до телеканалів та відеоконтенту, в нових пакетах «Сімейний», «Вигідний», «Преміум HD» передбачено доступ до відеобібліотеки IVI з понад 7 000 фільмів та серіалів. Раніше повний доступ до відеобібліотеки надавався тільки в тарифі «Максимальний HD». Також на тарифи «Базовий», «Сімейний», «Вигідний» додатково діє промо: два місяці доступу до всіх телеканалів. Крім цього на всі тарифи діє знижка 50% на перші три місяці плати за послуги.

   Також відтепер базовий пакет Київстар ТБ «Легкий» доступний в усіх тарифах передплаченого та контрактного мобільного зв’язку Київстар. Щоб скористатися цією пропозицією, достатньо лише завантажити додаток Київстар ТБ на свій смартфон (доступний в Google Play та App Store).

   Двома новими тарифами поповнилась і лінійка Київстар «Все разом» – «Все разом Базовий + ТБ» та «Все разом Вигідний + ТБ». Нагадаємо, що це унікальна пропозиція на телеком ринку, коли один оператор надає одразу три послуги – мобільний зв’язок, домашній інтернет та телебачення.

   Абонентам «Все разом Базовий + ТБ» відтепер буде доступний безлімітний мобільний інтернет. А для обох нових тарифів «Все разом Базовий + ТБ» та «Все разом Вигідний + ТБ» також діятиме знижка 50 грн на оплату послуг у місяць підключення та двох наступних.

   Детальніше ознайомитися із наповненням нових тарифів можна за посиланням.

   Головні переваги Київстар ТБ:

   • Понад 150 телеканалів та 7 000+ фільмів і серіалів від провідних українських та міжнародних кіностудій у відеобібліотеці.
   • Можливість переглядати контент одразу на 5 пристроях, без додаткової плати (смартфон, планшет, ноутбук, Smart TV або через ТВ-тюнер).
   • Функції «Пауза ефіру» та «ТВ-архів» (можливість записувати ефір та переглядати його згодом).
   • Нетарифікований трафік при користуванні зі смартфону для абонентів Київстар.

    

    

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, у тому числі зв’язку 3G та 4G, приблизно для 26 млн абонентів. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON Ltd., що має офіс у Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).

   Київстар понад 20 років працює в Україні, є найбільшим платником податків до бюджету на телекомринку, одним із найкращих роботодавців і соціально відповідальною компанією.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net.