м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Смартфон для батьків: Київстар випустив новий сезон курсу з мобільної грамотності

   16.12.2020

   В рамках соціального проєкту «Смартфон для батьків» мобільний оператор створив нову серію освітніх відеоуроків для людей елегантного віку. Короткі ролики допоможуть дізнатися, як оплачувати корисні послуги в Інтернеті, які базові принципи онлайн-безпеки в смартфоні та як користуватись соціальними мережами.

   За рік існування ініціативи портал відвідало понад 120 тисяч унікальних користувачів, а навчальні відео зібрали більш ніж 100 тисяч переглядів на YouTube. Проєкт підтримали в Міністерстві цифрової трансформації України, а в лютому 2020 року розмістили освітній курс на національній платформі «Дія. Цифрова освіта». Також «Смартфон для батьків» отримав найпрестижнішу премію Європи в галузі комунікацій – European Excellence Awards. А минулого тижня ініціатива потрапила до шорт-листа Effie Awards Ukraine.

   Освітній проєкт був започаткований Київстар у вересні 2019 року, головна місія ініціативи — допомогти старшому поколінню навчитись повноцінно використовувати сучасні мобільні телефони. А також подолати цифровий розрив між поколіннями та розвінчати вікові стереотипи щодо використання сучасних технологій.

   «Карантин та соціальне дистанціювання показали велику кількість проблем, пов’язаних із відсутністю доступу до цифрових рішень для людей елегантного віку. Зараз як ніколи необхідно підтримувати людей старшого віку і допомагати їм опанувати смартфон, який може значно полегшити життя.» - зазначає Ганна Захараш, директорка з корпоративних комунікацій Київстар.

   «Смартфон для батьків» містить інтерактивні відеоуроки, які допоможуть пенсіонерам дізнатися про всі можливості смартфона та опанувати необхідні онлайн-сервіси. Завдяки курсу кожен охочий може безкоштовно дізнатися, як встановлювати різні корисні додатки на смартфон, як налаштовувати мобільний інтернет, спілкуватися з рідними в месенджері, відправляти аудіо і відеоповідомлення, записуватися до лікаря онлайн, або просто слухати улюблену музику. Користувачі будь-якого мобільного оператора можуть безкоштовно переглянути освітній серіал на офіційному сайті batky.kyivstar.ua.

   Наразі на порталі онлайн-школи вже доступні нові відео про те, як поповнювати мобільний рахунок онлайн, сплачувати товари на сайтах, замовляти та порівнювати ціни на ліки в Інтернеті. Незабаром на сайті з’являться відеоуроки про користування найпопулярнішими соціальними мережами та про те, як не потрапити на гачок мобільних шахраїв.

    

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектра мобільних та фіксованих технологій для 25,8 млн абонентів мобільного зв’язку і 1,2 млн абонентів фіксованого інтернету. Послуги 4G компанії доступні на території, де проживає 85% населення.

   Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах  NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).

   Київстар 23 роки працює в Україні і є найбільшим платником податків до бюджету на телеком ринку, одним з найкращих роботодавців та соціально відповідальною компанією.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net.