м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   ТАС24 Бізнес та Київстар пропонують бізнесу підвищити власну ефективність

   15.05.2018

   ТАС24 Бізнес та Київстар запустили пропозицію для підприємців, а також, малого та середнього бізнесу. Із 14 травня 2018 року клієнти банку ТАСКОМБАНК мають можливість отримати партнерські бізнес-продукти від Київстара для автоматизації та можливості підвищення ефективності робочих процесів.

   «Пропозиція розрахована на підтримку малого та середнього бізнесу. Лінійка партнерських бізнес-продуктів Київстара доповнить пакет від ТАС24 Бізнес. Клієнт банку ТАСКОМБАНК, в свою чергу, отримає набір сучасних  інструментів для можливості розвитку власної справи» –​ коментує директор з розвитку бізнесу на корпоративному ринку Київстар Євген Кражан.

   Відтепер клієнти ТАС24 Бізнес через розділ MarketPlace клієнт-банку можуть підключити: 

   • Віртуальну мобільну АТС, яка об'єднує всі переваги фіксованого та мобільного зв'язку і не потребує наявності додаткового обладнання (тобто клієнту взагалі не потрібно купувати обладнання). Сервіс надається «в хмарі». Перший місяць користування – безкоштовно (мобільний та фіксований зв’язок підключається на стандартних умовах).
   • IP-телефонію та Бітрікс 24: CRM Бітрікс 24 (Customer Relationship Management, система управління взаємостосунками з клієнтами). За допомогою CRM бізнес може створити клієнтську базу, аналізувати запити і потреби клієнтів, вести історію співпраці з постачальниками, зберігати і редагувати робочі документи паралельно з колегами тощо. В поєднанні з ІР-телефонією, яка є альтернативою стаціонарному телефонному зв’язку та працює через інтернет-мережу, CRM стає доступною всюди, де є інтернет, в режимі 24/7. При цьому, перші три місяці користування CRM - безкоштовне, а знижка на ІР – 30%.
   • Систему лояльності InCust від Київстар – безкарткову програма лояльності для підприємців, які працюють в сфері обслуговування. За допомогою InCust від Київстар бізнес може не тільки подружитись з клієнтами, але й сформувати найбільш «влучні» індивідуальні пропозиції. Бонуси клієнт отримує за телефонним номером. Перші 14 днів користування програмою – безкоштовні.
   • Систему WebPush, яка дозволяє автоматизувати роботу з push-повідомленнями та використовувати їх як повноцінний маркетинговий канал. За допомогою системи можливо конвертувати відвідувачів сайту push-підписників, створити базу підписників за інтересами, поведінкою тощо. Також, за допомогою цієї системи, можливо створювати push-кампанії для товарів, категорій та спеціальних пропозицій. Перші 1000 підписників – безкоштовно.

   “Ми поділяємо однакові цінності - інноваційність, зручність та доступність, тож запропонували підприємцям, а також, малому та середньому бізнесу, не лише відкриття рахунку, а й сучасні технічні рішення для успішного ведення власного бізнесу. Співпраця з Київстаром дозволяє автоматизувати діяльність і значно скоротити витрати підприємств”, - коментує Олександр Ніколенко, заступник Голови Правління ТАСКОМБАНК.

   Довідка:

   Київстар – український оператор телекомунікацій, який надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектра мобільних та фіксованих технологій, у тому числі 3G та 4G. Послугами оператора користується понад  26 млн абонентів.

   Акціонери Київстар – міжнародна група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться на фондових біржах NASDAQ, Нью-Йорк та Euronext, Амстердам.

   Київстар 20 років працює в Україні і є найбільшим платником податків на телеком ринку, а також одним з кращих роботодавців та соціально відповідальною компанією.  За час роботи в Україні Київстар перерахував до бюджету країни понад 54,4 млрд грн податків, а також інвестував у розвиток телекомунікацій понад 35,6 млрд грн.

   За додатковою інформацією звертайтесь: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.

   Тас24 Бізнес – сучасний онлайн-банкінг для українських підприємців з повним та швидким дистанційним обслуговуванням.