м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Телеком-акселератор «ВДНГ-TECh» відібрав 39 команд-півфіналістів

   24.06.2016

   22 червня експертна комісія телеком-акселератора у складі провідних експертів телеком-галузі, менторів ВДНГ-TECh і представників Київстар обрала півфіналістів, які пройдуть етап преакселерації та захищатимуть свої проекти 30 червня. За умовами конкурсу в півфінал могло пройти 30 команд, проте проектів з можливістю спільного запуску з Київстар виявилося більше, в зв’язку з чим було прийнято рішення дати можливість 39 командам презентувати свої ідеї в півфіналі.

   Протягом двох місяців, з 20 квітня до 20 червня, молоді підприємці, стартапи, представники СМБ і продуктові команди мали можливість оформити онлайн-заявку, щоб стати учасниками 11-тижневої акселераційної програми.

   В конкурсі взяли участь 119 команд із Києва, Львова, Одеси, Дніпра та інших міст.

   «На етапі відбору ми розглянули понад 100 заявок і результати нас дуже порадували. Ми обрали 38 півфіналістів, більшість команд виявилися достатньо сильними, а проекти цікавими, — зазначає Олексій Мась, радник із цифрових та інформаційних технологій Київстар. — Наступний етап — преакселерація — буде не менш цікавим, адже нам потрібно буде обрати 10 кращих, з якими ми будемо працювати наступні 11 тижнів».

   «У конкурсі на акселераційну програму змагаються більше 12 ідей на 1 місце. Це хороший результат, враховуючи, що телеком-акселератор став першим проектом майбутнього технологічного кластера. Ми бачимо велику зацікавленість з боку команд, бажання працювати й створювати інноваційні продукти, а значить — ми на вірному шляху», — коментує Альона Калібаба, керівник телеком-акселератора ВДНГ-TECh.

   Перелік півфіналістів програми можна побачити на сайті.

   Довідка про «ВДНГ-TECh»

   «ВДНГ-TECh» — технологічнй кластер, який є частиною інноваційно-креативного центру ВДНГ. Головна мета «ВДНГ-TECh» — створення екосистеми, яка перш за все сприяє реалізації ідей, зростанню та розвиткові секторів української економіки. В рамках діяльності «ВДНГ-TECh» планується охопити найбільш технологічні та перспективні сфери української економіки. Телеком — перший сегмент технологічного інноваційного кластера. За підтримки національного телеком-оператора Київстар починається програма розвитку молодих команд, які зможуть знайти рішення викликам телекомунікаційного ринку.

   За додатковою інформацією звертайтеся: info@vdngtech.com.