м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   У 1 кварталі 2016 року Київстар сплатив 927 млн грн податків

   13.05.2016
   Національний телеком-оператор Київстар – один з найбільших платників податків серед підприємств України. У 1 кварталі 2016 року компанія перерахувала до бюджетів різних рівнів майже 927 млн грн. податкових платежів. Також у січні-березні 2016 компанія реалізувала 14 соціально-освітніх проектів національного масштабу.

   Київстар у 1 кварталі 2016 року продемонстрував стійке зростання фінансових показників. Загальний дохід компанії виріс на 12% у порівнянні з тим же періодом 2015 року, досягнувши 3,478 млрд грн. Показник EBITDA margine досяг 52,6%. Компанія повністю виконала свої зобов'язання перед державою, перерахувавши до бюджетів різних рівнів майже 927 млн грн податків і зборів.

   У 1 кварталі 2016 телеком-оператор продовжив розвиток національної освітньої програми «Make Your Mark» («Зроби свій внесок») – підтримка старшокласників, студентів та молодих підприємців, які хочуть поліпшити якість своїх знань у природничих науках, технологіях, інженерії.

   У період з січня по березень 2016 у рамках цієї програми за підтримки Київстар здійснено 14 проектів національного масштабу: KSE BrainChamp, Європейські інженерні змагання для студентів (Вінниця), Всеукраїнська шкільна олімпіада з інформаційних технологій (Черкаси), Конкурс студентських робіт з технічних наук (Одеса), фестиваль математичних наук «Інтелектуальний марафон» (Одеса), Всеукраїнська олімпіада з математики (Запоріжжя), хакатон для студентів технічних вузів на базі НТУУ «КПІ» та ін. Крім того, Київстар виступив спонсором участі юних математиків і фізиків України в міжнародних змаганнях, які проходили в Румунії та Білорусі.

   Також у 1 кварталі 2016 року Київстар ініціював відкриття Big Data School – унікального навчального курсу для тих, хто бажає освоїти інструменти і методи обробки величезних обсягів даних для вирішення різних аналітичних завдань. Перший випуск студентів Big Data School відбувся в квітні 2016.

   Київстар багато років поспіль є найбільшим платником податків серед компаній сектора IT і телекомунікацій і входить у десятку компаній, які здійснюють найбільші виплати до держбюджету України.