м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   У квітні зв’язок 4G Київcтар з’явився у 1126 населених пунктах

   26.04.2019

   Національний телеком оператор збільшив територію 4G у 24 областях України. Абонентам, що користуються USIM-картками і 4G – смартфонами надано бонусні 10 тисяч Мегабайтів для мобільного інтернету, що можуть бути використані протягом 30 днів.

   У квітні Київстар підключив до мережі 4G ще 1126 населених пункти, де проживає 3 млн чоловік. Будівництво мережі відбувалось рекордними темпами: щодня Київстар підключав до 4G зв’язку, в середньому, по 30 населених пунктів. Зокрема, 26 квітня можливість користуватись швидкісним мобільним інтернетом з’явилась у мешканців міст Павлоград, Лисичанськ, Костянтинівка, Артемівськ, Жовті Води, Першотравенськ, Покровськ, Дружківка, Охтирка, Лубни, Лозова, Прилуки, Гадяч, Волноваха, Пологи, Славутич та багатьох селищах.

   Президент Київстар Олександр Комаров: Mи вже охопили новими технологіями обласні центри та великі міста, і зараз будуємо мережу 4G в районах і передмістях. Наша мета, щоб у 2019 році технологія LTE була доступна, як, мінімум, 75% населення України.

   Сьогодні користуватись 4G зв’язком від Київстар можна в 5713 населених пунктах, де проживає 27,1 млн чоловік, або 65,3% населення України.

   Абоненти Київстар вже оцінили переваги нових технологій. Так, за 2018 рік в мережі було використано 324 Петабайтів мобільного інтернету. Цих обсягів вистачить, наприклад, щоб, безперервно дивитись відео фільми протягом 25 тисяч років.

   Що цікаво, в сільській місцевості використання послугами 4G користуються більш активно, ніж у мегаполісах. Зокрема, у лютому 2019 в селах України кожен абонент у мережі 4G у середньому використовував 8 Гб мобільного інтернету, тоді як в містах – 5,8 Гб. У деяких селах середнє використання мобільного інтернету на абонента складає 60-76 Гб. Тобто, там, де часто фіксований інтернет відсутній, або низької якості, абоненти все активніше переходять на мобільний інтернет 4G.

   Нагадаємо, що в мережі Київстар середня швидкість мобільного інтернету найвища з-поміж усіх мобільних операторів України. Такі дані наводять у своєму дослідженні за 2018 рік експерти міжнародної компанії Ookla.

    

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі зв’язку 3G та 4G для 26,4 млн абонентів. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах  NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).

   Київстар понад 20 років працює в Україні і є найбільшим платником податків до бюджету на телеком ринку, одним з найкращих роботодавців та соціально відповідальною компанією.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.