м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   У вересні Київстар включив зв’язок 4G на частотах 900 МГц у 132 населених пунктах

   04.10.2021

   Можливість доступу до нових мобільних технологій отримали ще 83 тисячі мешканців України.

   Іллюстрація до новини

   У вересні 2021 Київстар активував технологію 4G на 75 базових станціях. Як результат, можливість доступу до швидкісного мобільного інтернету отримали ще 83 тисячі мешканців України у 132 населених пунктах в 11 областях України. Зокрема це населені пункти Верхній Лужок, Ясениця-Замкова, Хатки (Львівської обл.), Точилово, Новогеоргієвка, Топали (Одеської обл.), Шевченкове, Кийлів, Сомкова Долина (Київської обл.), Любар, Стрижевка, Іванківці (Житомирська обл.).

   У 2 кв. 2021 року Київстар інвестував у розвиток нових технологій зв’язку близька 1,5 млрд грн, що дозволило суттєво збільшити територію мережі 4G. Завдяки цьому кількість абонентів, які скористались швидкісним мобільним інтернетом, збільшилась у 2 кв. 2021 на 32,3%. Використання мегабайтів на одного абонента зросло на 23,6%. На сьогодні зв’язком 4G у мережі Київстар користуються 10,3 мільйонів абонентів.

   У мережі Київстар технологія LTE активована на майже 18 тисячах базових станцій. Відтак 89% населення України можуть користуватись доступом до послуг 4G. Телеком-оператор продовжує будівництво мереж нового покоління, щоб до 2022 року доступ до 4G був у 90% населення.

   Нові мобільні технології дають абонентам більше можливостей для бізнесу, освіти, дистанційних медичних консультацій, доступу до адміністративних послуг тощо. Щоб скористатись послугою, достатньо смартфона, який підтримує технологію LTE/4G, та відповідної SIM-карти (USIM), яку можна отримати безкоштовно в оператора.

    

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, якого обрали 26 млн абонентів мобільного зв’язку і понад 1 млн користувачів «Домашнього інтернету». Компанія надає послуги на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі 4G. Наразі 89% населення України живе на території дії мережі LTE Київстар. Компанія є лідером ринку мобільного зв’язку, фіксованого інтернету і конвергентних послуг (зв’язок, інтернет, ТБ). Київстар надає інноваційні рішення з використанням Big Data, IoT, Cloud solutions, мобільні фінансові послуги, та інші. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON, головний офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Компанія Київстар 23 роки працює в Україні, і визнана як найдорожчий бренд України, найбільший платник податків у галузі зв’язку, кращий роботодавець та соціально-відповідальна компанією.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net.