м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Владислав Радиш — новий директор з корпоративних і регуляторних відносин Київстар

   15.04.2016

   11 квітня 2016 року Владислав Радиш приступив до роботи на посаді керівника департаменту з регуляторного забезпечення Київстар. До цього він очолював GR функцію Visa Inc, працював у компаніях NVISION, Microsoft Ukraine, CISCO Ukraine.

   "Київстар є найбільшим гравцем телеком ринку і важливою складовою економічного розвитку держави. Тому я бачу своє завдання в тому, щоб якнайкраще адаптувати бізнес процеси компанії до змін і викликів, з якими сьогодні стикається Україна. А саме — дерегуляція, лібералізація ринку, реформування державних структур, інтеграція IT в усі галузі економіки, тощо. Я починав свою кар’єру в телекомунікація, тому для мене — велика честь приєднатись до команди Київстар та отримати можливість застосувати свої знання та досвід на користь компанії, та понад 25 мільйонам її клієнтів«,? прокоментував своє призначення Владислав Радиш, новий директор з корпоративних і регуляторних відносин Київстар.

   Владислав Радиш має багаторічний досвід роботи в компаніях телеком та IT сектору. Його професійний досвід: директор з GR в компанії Visa Inc, регіон Центральна та Східна Європа, Середня Азія та Північна Африка; директор з розвитку бізнесу в компанії NVISION, директор з розвитку національної технічної політики в компанії Microsoft Ukraine, директор з розвитку бізнесу компанії Cisco Ukraine.

   Коментуючи нове призначення у департаменті з регуляторного забезпечення, Петро Чернишов, президент Київстар, сказав: «Я радий, що до команди Київстар приєднався сильний фахівець, з багаторічним досвідом взаємодії з державними інституціями. Владислав працював з регуляторними службами країн СНД, Центральної та Східної Європи. В його „активі“ — успішні практики легалізації програмного забезпечення, запровадження продуктів e-government, робота в передових міжнародних компаніях. Київстар прагне стати digital-компанією світового рівня, і такий досвід є дуже важливим для наших цілей».

   Додаткова інформація про Владислава Радиша

   Владиславу 45 років, родом з України. Одружений. Освіта: Національний технічний Університет «КПІ», факультет авіа та космічних систем; Києво-Могилянська бізнес-школа, програма із стратегічного маркетингу; школа політичного менеджменту, Брюссель (Бельгія); Національна академія податкової служби України.