Новини і акції

Всі матчі Ліги Чемпіонів та Ліги Європи онлайн з додатком «Київстар Футбол»

01.03.2018

Лідер телеком-ринку запускає для своїх абонентів новий додаток –  «Київстар Футбол» з безлімітним доступом до каналів «Футбол 1» та «Футбол 2». Завантажити додаток на смартфон можна у Play Market та App Store.

«З появою в Україні 4G дивитися відео та слухати музику у високій якості та у будь-який час стане дуже просто. І, щоб дати нашим абонентам доступ до якісного ліцензійного контенту та ще й без тарифікації мобільного інтернету – ми створюємо нові сервіси, такі як «Київстар Футбол» – розповів Павло Даніман, директор з маркетингу Київстар. Споживання стрімінгу зростає досить швидко. Якщо у 2016-му році частка стрімінгу становила 33% від усього дата-трафіку у мережі Київстар, то у 2017-му – це вже 41%.

У новому додатку абоненти Київстар можуть дивитися футбольні матчі у прямому ефірі на каналах «Футбол 1» і «Футбол 2», а також читати новини та цікаву інформацію про футбольні клуби, матчі українського чемпіонату, національні чемпіонати інших країн і багато іншого.

«Для нас базовими принципами є якість контенту, який ми пропонуємо нашому телеглядачу та його доступність. Зараз всі футбольні вболівальники з нетерпінням чекають матчі українських клубів у єврокубках, а також вирішальні поєдинки у кращих європейських чемпіонатах. Квінтесенцією всього футбольного сезону стане фінал Ліги чемпіонів у Києві. Весь цей контент буде доступний, у тому числі, і в новому зручному додатку» – прокоментував Олександр Денисов, директор телеканалів «Футбол 1» та «Футбол 2».

Абоненти з тарифами «Максимальний Безлім», «Безлім Extra», «Безлім Silver», «Безлім Gold», «Безлім Platinum» та «Київстар все разом. Екстра» – можуть користуватися перевагами додатку безкоштовно у пакеті «Легкий». Абоненти з іншими тарифними планами можуть підключити пакет «Преміум» і дивитися футбол без тарифікації мобільного інтернету одразу на 5 пристроях. Вартість пакету для абонентів передплаченого зв'язку – 15 гривень за 7 днів; для абонентів контрактної форми обслуговування – 49 гривень на місяць.

Додаток «Київстар Футбол» було створено спільно з компанією Digital Screens. З більш детальними умовами можна ознайомитись на офіційному сайті Київстар за посиланням.

 

Довідка про компанію

Київстар – український оператор телекомунікацій, який надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектра мобільних та фіксованих технологій, у тому числі 3G. Послугами оператора користується понад  26 млн абонентів.

Акціонери Київстар – міжнародна группа VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться на фондових біржах NASDAQ, Нью-Йорк та Euronext, Амстердам.

Київстар 20 років працює в Україні і є найбільшим платником податків на телеком ринку, а також одним з кращих роботодавців та соціально відповідальною компанією. За час роботи в Україні Київстар перерахував до бюджету країни понад 54,4 млрд грн податків, а також інвестував у розвиток телекомунікацій понад 35,6 млрд грн.

За додатковою інформацією звертайтесь: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.