м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   З 1 лютого змінюються умови надання послуги «Домашній Інтернет» в окремих тарифних планах

   15.01.2018

   З 1 лютого 2018 року окремі застарілі тарифні плани послуги «Домашній Інтернет» з неактуальними умовами обслуговування припиняють діяти. Натомість абонентам будуть запропоновані діючі тарифи оператора.

   Абоненти будуть проінформовані через SMS-повідомленням про зміни, які відбудуться у їх тарифному плані. Детальну інформацію щодо змін можна отримати за номером 460 (для абонентів Київстар) або 0800300460 (для абонентів інших мобільних операторів та стаціонарних мереж України). Дзвінки не тарифікуються.

   Звертаємо увагу, що абоненти послуги «Домашній Інтернет» мають можливість підключення тарифів «Київстар Все разом», які об’єднують в одному пакеті послуги мобільного зв'язку, фіксованого інтернету та телебачення зі знижкою 50%.

   У тарифі за 155 гривень «Київстар Все разом. Екстра» з максимальним наповненням абоненти отримують:

    

   • фіксований інтернет зі швидкістю до 100 МБ/c;
   • базовий пакет «Домашнього ТБ»;
   • безлімітні дзвінки у мережі Київстар;
   • безлімітний мобільний інтернет;
   • 300 хвилин на інших мобільних операторів України.

    

   Також, для підключення доступні тарифи «Київстар Все разом. Плюс» за 110 гривень та «Київстар. Все разом. Смарт» за 125 гривень. В них входять: безлімітні дзвінки у мережі Київстар, 50 та 100 хвилин для дзвінків на інших мобільний операторів, 3000 МБ та 6000 МБ мобільного інтернету відповідно, фіксований інтернет зі швидкістю до 100 МБ/c та «Домашнє ТБ».

   Ціни вказані з урахуванням всіх податків та зборів.