Новини і акції

За підтримки Київстар пройде всеукраїнський онлайн-турнір – CyberStar League з Dota 2

04.12.2017

Лідер телеком-ринку Київстар підтримає проведення в Україні масштабного кіберспортивного турніру з Dota 2. Призовий фонд змагання складе 100 000 гривень.

«Київстар підтримує розвиток аматорського кіберспорту в Україні. Нещодавно відбувся запуск перших професійних курсів для підготовки коментаторів кіберспортивних турнірів та стрімінгу – CyberStar Academy. А турнір з Dota 2 допоможе ще більше популяризувати кіберспорт серед українців, адже зі звичайної розваги він перетворюється в стрімко зростаючу індустрію» – розповів Олег Бєлов, начальник відділу з управління та розвитку послуг Київстар.

До участі у турнірі запрошуються команди, котрі складаються з 5 учасників-громадян України у віці від 16 років. Обов’язковою умовою участі в турнірі є наявність акканту на платформі STEAM. Зареєструватися для участі в CyberStar League всі охочі можуть на сайті.

Реєстрація проходитиме до 8 грудня.

Відбіркові ігри, під час яких будуть визначені переможці, будуть проходити з 9 по 24 грудня. Учасників турніру чекають грошові призи:

 

  • 50 000 грн за 1-е місце;
  • 30 000 грн за 2-е місце;
  • по 10 000 грн за 3-е та 4-е місце.

 

Організатором турніру виступила компанія ESM.one за підтримки Київстар.

Коментувати турнір будуть учасники CyberStar Academy – безкоштовної програми навчання професійному коментуванню кіберспортивних подій. Всі, хто цікавиться кіберспортом в Україні зможуть стежити за онлайн-турніром з 9 грудня на сайті.