м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Зміну умов надання послуги «Міжнародні дзвінки» для корпоративних абонентів фіксованого зв'язку і користувачів послуги IP-телефонії

   01.03.2020

   З метою покращення обслуговування абонентів та надання їм простих і зрозумілих умов для спілкування Київстар з 1 квітня 2020 року оновлює умови послуги «Міжнародні дзвінки» для корпоративних абонентів фіксованого зв`язку та користувачів послуг ip-телефонії.

   Тому, послуга «Улюблені країни» припиняє свою дію з 1 квітня 2020 року. Замість неї і тарифів для дзвінків за кордон з різними умовами, Київстар пропонує єдину систему тарифікації для дзвінків за кордон. У нових тарифах на міжнародні дзвінки для корпоративних абонентів фіксованого зв`язку та користувачів послуг ip-телефонії немає окремої плати за підключення послуги та немає плати за з'єднання. Абоненти платять тільки за хвилини розмови згідно з тарифом. При тому не потрібно нічого активувати і додавати необхідні вам країни.

   З новими умовами можна ознайомитись на цій сторінці. Детальну інформацію можна отримати за номером 0800 30 00 00 (безкоштовно з номерів мереж фіксованого та мобільного зв’язку України) або у персонального менеджера Київстар.

   Тарифи вказані з урахуванням усіх податків та зборів.