м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Зміни в менеджменті Бізнес-Одиниць

   16.02.2018

   VEON Ltd. (NASDAQ: VEON, Euronext Amsterdam: VEON), провідний глобальний провайдер комунікаційних та інтернет-сервісів зі Штаб-квартирою в Амстердамі, який обслуговує понад 240 млн клієнтів, сьогодні оголошує про зміни в менеджменті бізнес-одиниць. Ці зміні – наступний крок у трансформації корпоративної структури, мета якого – сформувати збалансоване розподілення ролей та завдань між Штаб-квартирою і Операційними Компаніями.

   Джон Едді, чинний керівник бізнес-одиниці Ринки, що розвиваються (Emerging Markets) та Михайло Герчук, чинний керівник бізнес-одиниці Євразія (Eurasia), що працювали у Штаб-квартирі в Амстердамі, залишають свої посади. З цього дня керівництво бізнес-одиниць Ринки, що розвиваються і Євразія буде передано Генеральним Директорам Операційних Компаній. Аамір Хафіз Ібрагім, чинний Генеральний Директор "Jazz" (Пакистан), також буде виконувати функції керівника бізнес-одиниці Ринки, що розвиваються, а Петро Чернишов, чинний Президент "Київстар" (Україна), буде також керувати бізнес-одиницею Євразія.

   Аамір Хафіз Ібрагім, як керівник бізнес-одиниці Ринки, що розвиваються, буде відповідати за бізнес VEON в Алжирі, Бангладеш та Пакистані, залишаючись Генеральним директором Jazz. На цій посаді він успішно здійснив інтеграцію Mobilink та Warid і продемонстрував високі операційні результати. Він має понад 20 років міжнародного досвіду у якості керівника вищої ланки у кількох індустріях. Ібрагім жив та працював у США, Великобританії, Швейцарії, Таїланді та ОАЕ. Перед тим, як приєднатись до Jazz, він обіймав посаду старшого Віце-президента компанії Telenor, де відповідав за трансформацію і дистрибуцію в Азії. Раніше Аамір обіймав керівні посади у компаніях Ford, Jaguar і Land Rover.

   Петро Чернишов, як керівник бізнес-одиниці Євразія, буде відповідати за бізнес VEON у Вірменії, Грузії, Казахстані, Киргизстані, Таджикистані, Україні та Узбекистані, залишаючись Президентом «Київстар», однієї з найбільш успішних операційних компаній у групі VEON. У Петра великий міжнародний досвід роботи на високих керівних посадах. Протягом кількох років він очолював Carlsberg Україна і пізніше зайняв посаду Віце-президента, що відповідає за роботу у шести країнах Східної Європи в Carlsberg Group.

   Аамір та Петро будуть звітувати безпосередньо Жан-Іву Шарльє, СЕО VEON та увійдуть до Виконавчого Комітету VEON.

   Коментуючи призначення, Жан-Ів Шарльє, СЕО VEON, сказав: «І Аамір, і Петр мають великий міжнародний досвід і глибоко розуміють особливості ринків, на яких працюють. Сьогодні вони очолюють дві найбільш успішних компаній в нашому портфоліо, і я розраховую на їх внесок у розвиток нашого основного бізнесу, а також сподіваюсь, що вони прискорять впровадження нашої цифрової стратегії. Ці призначення також відображають зміни нашої операційної моделі – ми робимо ставку на лідерів, які добре знають специфіку своїх ринків та володіють достатнім досвідом, щоб розвивати наші активи на глобальному рівні. Я дякую Джону та Михаїлу за їх керівництво та лідерство протягом усіх цих років.»