м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Зміни в переліку каналів послуги «Домашнє ТБ»: FILMUADRAMA, Беларусь 24, Zee TV, Dorama та Duck TV

   04.12.2018

   З 1 грудня 2018 р. абонентам «Домашнього ТБ» доступна низка нових телеканалів:

   FILMUADRAMA (№122 в ЕПГ) – канал українських серіалів від кіностудії FilmUA, який транслює драматичні й мелодраматичні фільми й серіали та орієнтований на жіночу аудиторію. Крім серіалів в сітці каналу повнометражні фільми в жанрі драми та мелодрами і тематичні програми.

   Dorama (№137 в ЕПГ) – розважальний телеканал, присвячений серіалам країн Сходу. В ефірі каналу популярні серіали з Південної Кореї, Японії, Китаю, Тайваню і Туреччини. Всі представлені формати мають високі рейтинги на національному телебаченні. На глядачів чекає різноманіття культур і жанрів і тільки найбільш захоплюючі історії: кращі драми, мелодрами, детективи і комедії.

   Zee TV (№138 в ЕПГ) – індійський сімейний кіносеріальний телеканал. У сітці каналу новинки індійських серіалів різноманітних жанрів: історичні та кримінальні саги, ситкоми, драми. Лідери кінопрокату останніх років і незмінна класика індійського кінематографа: бойовики, мелодрами, комедії, мюзикли, трилери, пригодницькі та сімейні фільми, а також програми про життя зірок Боллівуду.

   Duck TV (№456 в ЕПГ) – словацький розвиваючий телеканал для найменших поціновувачів телебачення. Всі передачі створені з урахуванням рекомендацій провідних дитячих психологів і фахівців. Анімації, мультфільми, навчальні передачі і мінісеріали принесуть море задоволення вашим діткам.

   Беларусь 24 (№49 в ЕПГ) - перший міжнародний супутниковий телеканал Республіки Білорусь. 24 години на добу телеканал відображає білоруські та зарубіжні політичні, соціальні та культурні реалії, пропонуючи закордонним телеглядачам інформацію про найважливіші події в країні і світі. Основне наповнення складають новинні та інформаційні програми, крім цього ряд соціально-культурних проектів, програм про історію та спадщину білоруського народу, розважальні та дитячі передачі.

   Канали FILMUADRAMA та Duck TV доступні абонентам тарифних пакетів Базовий, Комфортний та Максимальний HD.

   Канали Dorama та Zee TV доступні абонентам тарифних пакетів Комфортний та Максимальний HD.

   Канал Беларусь 24 доступний абонентам всіх тарифних пакетів.

   Бажаємо приємного перегляду!