Точний час

Дізнайтеся точний київський час за декілька секунд.

У сучасному ритмі життя важливо все встигнути, а для цього необхідно стежити за часом. Це дозволяє планувати свої повсякденні справи, організувати графік роботи і приходити без запізнень на будь-яку зустріч. Ви можете безкоштовно подивитися точний час в будь-якій точці України та в будь-який момент, коли вам це знадобиться.

Чим корисна послуга «Точний час»

Кожний смартфон оснащений функцією відображення дати і часу. Однак в результаті зміни часового поясу, переходу на літній або зимовий час, а також під час перезавантаження телефону налаштування можуть збитися, отже інформацію про точний час потрібно буде відкоригувати. Щоб звірити поточний (місцевий) час і встановити його на смартфоні або наручному годиннику, вам не обов'язково підключатися до інтернету і чекати, доки ви зможете знайти інформацію онлайн.

Як скористуватися послугою

Послуга не вимагає додаткового підключення. Просто наберіть на своєму мобільному телефоні USSD-команду *160#Показати код
, і за мить ви отримаєте відповідь від оператора з точним часом і датою.

Скільки це коштує

Послуга абсолютно безкоштовна - нею можна користуватися навіть якщо на вашому рахунку 0 грн. Перевірка точного часу доступна за замовчуванням всім абонентам «Київстар» на території України.