Увага! Тариф закритий для підключення. Ознайомтеся з нашими новими тарифами на наступній сторінці..
Все за 40
40
абонплата грн/міс
Дзвінки в мережі Київстар
Безлiм
Інтернет
1500 МБ
Дзвінки на інші мобільні
60 хв
SMS на українські номери
0,65 грн/SMS
SMS на номери іноземних операторів
2,20 грн/SMS
MMS на номери українських операторів
1,00 грн/MMS
MMS на номери іноземних операторів
5,00 грн/MMS
Дзвінки на міські номери
1,50 грн/хв

Детальна інформація

Вартість послуг зв’язку понад нетарифікований обсяг, грн
* Вартість хвилини дзвінка на номери мереж всіх операторів мобільного зв’язку України, крім «Київстар», грн 0,60
* Вартість хвилини дзвінка на номери фіксованого зв’язку, грн 1,50
Відправлення 1 SMS на номери українських операторів зв’язку, грн 0,65
Відправлення 1 SMS на номери іноземних операторів зв’язку, грн 2,20
Відправлення 1 MMS на номери українських операторів зв’язку, грн 1,00
Відправлення 1 MMS на номери іноземних операторів зв’язку, грн 5,00
 

Тарифи наведені у гривнях з урахуванням ПДВ станом на 28.05.2015 року та збору до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% від вартості послуг без урахування ПДВ.

Для перевірки залишку нетарифікованого обсягу послуг у поточному місяці наберіть на мобільному телефоні *112#.

Тарифікація дзвінків є посекундною. Тарифікується перша секунда кожної хвилини розмови в розмірі зазначеної вартості хвилини. Секунди з другої по шістдесяту не тарифікуються.

*Якщо ви вичерпали всі мегабайти, що входять до вашого тарифного плану, та бажаєте далі отримувати послуги - просто продовжуйте користуватися інтернетом, і вам будуть надані 5 додаткових пакетів по 50 МБ вартістю 5 грн кожний. Після вичерпання кожного пакету підключається наступний, якщо ви продовжуєте користуватися інтернетом. Дізнайтеся, куди витрачаються мегабайти.

Під твердженням «супершвидкий інтернет» слід розуміти швидкість передачі даних у мережі 3G – до 42,2 Мбіт/с (за наявності 3G-покриття), швидкість передачі даних за технологією 2G (GPRS/EDGE) — до 236 Кбіт/с.

Після того, як вичерпаються всі мегабайти, інтернет працюватиме безкоштовно та без обмежень по трафіку, але зі зниженою швидкістю - 32 Кбіт/сек. Швидкість буде обмеженою до кінця доби.

  • Перевірити витрачені за добу мегабайти з додатковіх пакетів - *252#
  • Перевірити умови вашого тарифного плану - 477*1

Новинка! З даним тарифним планом ви зможете бути онлайн цілодобово, не витрачаючи пакетні мегабайти на доступ до соціальних мереж Facebook, Twitter, «ВКонтакте» та «Одноклассники». Для цього користуйтеся мобільними чи веб-версіями сайтів та офіційними додатками для смартфонів і планшетів. Ці умови не діють, якщо застосовується браузер Opera та/або режим приватного перегляду (інкогніто). Технічний трафік, а також трафік, який генерують лічильники, cookie та рекламні банери на веб-версіях соцмереж, тарифікуються згідно з умовами тарифного плану абонента. При переході за посиланням на інші ресурси (наприклад, перегляд ролика з Youtube на Facebook), передача даних також тарифікується за умовами тарифного плану.

Тарифний план «Все за 40» діє в межах Донецької, Запорізької, Луганської, Миколаївської, Сумської, Харківської, Херсонської та Чернігівської областей, а також районів:

Волинська область: Ківерцівський, Луцький (включаючи м. Луцьк);

Дніпропетровська область: Межівський, Павлоградський (включаючи м. Павлоград, м. Тернівка), Петропавлівський (включаючи м. Першотравенськ), Покровський, Юр’ївський;

Закарпатська область: Берегівський (включаючи м. Берегово), Великоберезнянський, Воловецький, Мукачівський (включаючи м. Мукачево), Перечинський, Свалявський, Ужгородський (включаючи м. Ужгород та Чоп);

Івано-Франківська область: Галицький, Городенківський, Долинський (включаючи м. Болехов), Калуський (включаючи м. Калуш), Коломийський (включаючи м. Коломия), Рогатинський, Снятинський, Тисменицький (включаючи м. Івано-Франківськ), Тлумацький;

Кіровоградська область: Бобринецький, Вільшанський, Добровеличківський, Долинський, Знам'янський, Кіровоградський (включаючи м. Кіровоград), Компаніївський, Маловисківський, Новгородківський, Новомиргородський, Новоукраїнський, Олександрівський, Ольшанський, Олександрійський (включаючи м. Олександрія), Петрівський, Устинівський;

Львівська область: Бродівський, Сколівський, Стрийський, Турківський;

Одеська область: Ананьївський, Балтський, Березівський, Білгород-Дністровський (включаючи м. Білгород-Дністровький), Біляївський (включаючи м. Теплодар), Великомихайлівський, Іванівський, Кодимський, Котовський (включаючи м. Котовськ), Комінтернівський (включаючи м. Южне), Красноокнянський, Любашівський, Миколаївський (включаючи смт. Миколаївка), Овідіопольський (включаючи м. Іллічівськ, м. Одеса), Роздільнянський, Савранський, Фрунзівський, Ширяївський;

Полтавська область: Великобагачанський, Гадяцький, Глобинський, Гребінківський, Диканський, Зіньківський, Карлівський, Кобеляцький, Козельщинський, Котелевський, Лохвицький, Лубенський, Машівський, Миргородський, Новосанжарський, Оржицький, Пирятинський, Полтавський (включаючи м. Полтава), Решетилівський, Семенівський, Хорольський, Чорнухинський, Чутівський, Шишацький;

Рівненська область: Демидівський, Дубенський, Млинівський, Радивілівський;

Черкаська область: Кам’янський, Смілянський, Черкаський, Чигиринський;

Чернівецької область: Герцаївський, Глибоцький, Заставнівський, Кельменецький, Кіцманський, Новоселицький (включаючи м. Чернівці), Сокирянський (включаючи м. Новодністровськ), Сторожинецький, Хотинський.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ. Нетарифіковані хвилини для дзвінків на номери інших операторів мобільного та фіксованого зв’язку України можуть бути використані на території дії тарифного плану. Тарифікація послуг під час перебування за межами вказаних територій не змінюється, якщо Ви не здійсните або не приймете жодного дзвінка. Також, тарифи є незмінними протягом двох діб після вихідного чи вхідного дзвінка на новому місці перебування поза межами домашнього регіону. Починаючи з 3-го дня дзвінки на інші мобільні мережі – 0,60 грн/хв, на номери фіксованого зв’язку – 1,50 грн/хв.

У зв’язку з технічними особливостями телекомунікаційної мережі «Київстар», територія дії тарифного плану може відрізнятися на 10 км (+/-) від адміністративних меж наведених областей (районів).

Особливості підключення та додаткові послуги

  • Абоненти передплаченого зв’язку «Київстар» можуть перейти на тариф «Все за 40» зі збереженням номера, скориставшись послугою «Міграція».
  • Контрактні абоненти мережі «Київстар» можуть змінити свій тарифний план у Центрі обслуговування абонентів, а також зателефонувавши на номер 477*1 чи скориставшись системою «Мій Київстар» – https://my.kyivstar.ua.
  • Абоненти інших українських операторів можуть розпочати обслуговування в мережі «Київстар» з новим номером. Щоб не пропустити дзвінки на свій попередній номер, рекомендуємо скористатися безкоштовною послугою «Комфортний перехід».
  • Розмовляйте зараз – сплачуйте потім. З послугою «Відстрочка платежу» Ви можете користуватися усіма послугами зв’язку і не турбуватись про відключення номера, а сплачувати пізніше. Підключення та користування послугою «Відстрочка платежу» не тарифікуються.

Важливо! Плата за пакет «Перший місяць обслуговування» тарифного плану «Все за 40» складає 40 грн та стягується в день підключення. При цьому в перший місяць обслуговування абонентна плата не справляється. У подальшому щомісячна абонентна плата нараховується щоденно рівними частинами, пропорційно кількості днів у календарному місяці.

Мінімальний строк дії тарифного плану «Все за 40» становить 30 днів із дня його запуску для підключення. Після закінчення цього строку оператор має право змінити тарифи у порядку, встановленому чинним законодавством України.

Під фразами «все включено» і «враховано все» слід розуміти, що до пакета послуг у межах тарифного плану «Все за 40» входять дзвінки на всі мережі, мобільний інтернет і можливість використання мобільних додатків соціальних мереж Facebook, Twitter, «Вконтакте» та «Одноклассники».

Більше інформації Згорнути