Увага! Тариф закритий для підключення. Ознайомтеся з нашими новими тарифами на наступній сторінці.

Все за 800

800
абонплата грн/міс
Iнтернет
7000 МБ
Дзвінки в мережі Київстар
Безлiм
Дзвінки на інші мобільні
2500 хв
SMS на українські номери
1000 SMS
Дзвінки за кордон
100 хв
Дзвінки на міські номери
0,60 грн/хв

Детальна інформація

Вартість послуг зв’язку понад нетарифікований обсяг, грн
Відправлення 1 SMS на номери українських операторів зв’язку, грн0,65
Відправлення 1 SMS на номери іноземних операторів зв’язку, грн2,20
Відправлення 1 MMS на номери українських операторів зв’язку, грн1,00
Відправлення 1 MMS на номери іноземних операторів зв’язку, грн5,00
 

Тарифи наведені з урахуванням усіх податків та зборів.

Для перевірки залишку нетарифікованого обсягу послуг у поточному місяці наберіть на мобільному телефоні *112#.

Вартість першої секунди кожної хвилини розмови дорівнює вказаній вартості хвилини. Вартість всіх наступних секунд зазначеної хвилини в межах розмови включена до вартості такої першої секунди розмови.

*Якщо ви вичерпали всі мегабайти, що входять до вашого тарифного плану, та бажаєте далі отримувати послуги - просто продовжуйте користуватися інтернетом, і вам будуть надані 5 додаткових пакетів по 50 МБ вартістю 5 грн кожний. Після вичерпання кожного пакету підключається наступний, якщо ви продовжуєте користуватися інтернетом. Дізнайтеся, куди витрачаються мегабайти.

Під твердженням «Якісний 3G» слід розуміти, що якість 3G-покриття відповідає показникам, які затверджено законодавством. Доступ до мережі 3G надається за наявності 3G-покриття.

Після того, як вичерпаються всі мегабайти, інтернет працюватиме безкоштовно та без обмежень по трафіку, але зі зниженою швидкістю - 32 Кбіт/сек. Швидкість буде обмеженою до кінця доби.

  • Перевірити витрачені за добу мегабайти з додатковіх пакетів - *252#
  • Перевірити умови вашого тарифного плану - 477*1

Новинка! З даним тарифним планом Ви зможете бути онлайн цілодобово, не витрачаючи пакетні мегабайти на доступ до соціальних мереж Facebook, Twitter, «Вконтакте», «Одноклассники», а також додатків «Приват24» і «Нова Пошта». Для цього користуйтеся мобільними чи веб-версіями сайтів та офіційними додатками для смартфонів і планшетів. Ці умови не діють, якщо застосовується браузер Opera та/або режим приватного перегляду (інкогніто). Технічний трафік, а також трафік, який генерують лічильники, cookie та рекламні банери на веб-версіях соцмереж, тарифікуються згідно з умовами тарифного плану абонента. При переході за посиланням на інші ресурси (наприклад, перегляд ролика з Youtube на Facebook), передача даних також тарифікується за умовами тарифного плану.

Тарифний план «Все за 800» діє по всій Україні, крім тимчасово окупованих територій.

Особливості підключення та додаткові послуги

  • Абоненти передплаченого зв’язку «Київстар» можуть перейти на тариф «Все за 800» зі збереженням номера, скориставшись послугою «Міграція».
  • Контрактні абоненти мережі «Київстар» можуть змінити свій тарифний план у Центрі обслуговування абонентів, а також зателефонувавши на номер 477*1 чи скориставшись системою «Мій Київстар» - http://my.kyivstar.ua.
  • Абоненти інших українських операторів можуть розпочати обслуговування в мережі «Київстар» з новим номером. Щоб не пропустити дзвінки на свій попередній номер, рекомендуємо скористатися безкоштовною послугою «Комфортний перехід».
  • Розмовляйте зараз – сплачуйте потім. З послугою «Відстрочка платежу» Ви можете користуватися усіма послугами зв’язку і не турбуватись про відключення номера, а сплачувати пізніше. Підключення та користування послугою «Відстрочка платежу» не тарифікуються.

Важливо! Плата за пакет «Перший місяць обслуговування» тарифного плану «Все за 800» складає 800 грн та стягується в день підключення. При цьому в перший місяць обслуговування абонентна плата не справляється. У подальшому щомісячна абонентна плата нараховується щоденно рівними частинами, пропорційно кількості днів у календарному місяці.

Мінімальний строк дії тарифного плану «Все за 800» становить 30 днів із дня його запуску для підключення. Після закінчення цього строку оператор має право змінити тарифи у порядку, встановленому чинним законодавством України.

Під фразами «все включено» і «враховано все» слід розуміти, що до пакета послуг у межах тарифного плану «Все за 800» входять дзвінки на всі мережі та за кордон, SMS на номери українських операторів мобільного зв’язку, мобільний Інтернет і можливість використання мобільних додатків соціальних мереж Facebook, Twitter, «Вконтакте» та «Одноклассники», а також сервісів «Приват24» і «Нова Пошта».

Детальніше Згорнути