У яких країнах діє

Польща, Словаччина, Румунія, Угорщина, Молдова, Німеччина, Італія, Литва, Франція, Болгарія, Іспанія, Естонія, Латвія, Австрія, Нідерланди та Чехія

Для яких тарифів доступний

Передплата: ТВІЙ Старт, ТВІЙ Вибір, ТВІЙ Оптимум, ТВІЙ Максимум, ВСЕ РАЗОМ Оптимум, ВСЕ РАЗОМ Оптимум+ТБ, ВСЕ РАЗОМ Максимум, ВСЕ РАЗОМ Максимум+ТБ, Безлім Відео, Спілкування без меж 2019, Розваги без меж, LOVE, Безлім Соцмережі та Спілкування без меж

Контракт: для всіх тарифів, крім SIM для пристроїв

Які умови діятимуть за кордоном

Передплата: ви зможете користуватися гігабайтами, хвилинами та SMS, які входять у ваш тариф. Також вам надаватиметься безлім на вхідні дзвінки

Наприклад, у вас тариф Твій Старт за 135 грн/4 тижні

За стандартними умовами вам надаються 5 ГБ, 100 хв на інші мобільні по Україні та ще в 10 країн і безлім на Київстар

За тимчасовими умовами роумінгу ви зможете використовувати свій пакет послуг на інтернет у роумінгу, хвилини на українські номери та по країні перебування, а також безлім на всі вхідні та на Київстар

Вихідні SMS та дзвінки в інші країни — за стандартною вартістю в роумінгу

Контракт: вам нараховуватиметься щомісяця 15 ГБ, 500 хв на українські номери та по країні перебування, безлім на вхідні дзвінки, 50 SMS, а також діятиме безлім у месенджерах та деяких додатках

Як підключити

Роумінг як вдома починає діяти автоматично

Важливий момент для тарифів передплати: якщо у вас вже підключено будь-який роумінговий пакет, спочатку дочекайтеся завершення терміну дії або відключіть його.

Скільки це коштує

Плата за цю послугу відсутня

Найчастіше запитують

 • Точної дати у нас немає. Ми вас обов'язково завчасно попередимо, коли почнуть діяти звичайні умови в роумінгу.

 • Передплата: Ви почнете користуватися стандартними умовами роумінгу.

  Контракт: Ви почнете користуватися стандартними умовами роумінгу або будь-яким підключеними роумінговими пакетами (наприклад, Ідеальний Роумінг).

 • Якщо коштів на рахунку в день оплати недостатньо, знімається денна плата за вашим тарифом і ви отримаєте 100 МБ та, безлім у мережі Київстар та на всі вхідні дзвінки. Також якщо за вашим тарифом передбачені хвилини на інші мережі (наприклад, у тарифі Спілкування без меж 2019, Спілкування без меж, Відео без меж, Безлім Відео), ви зможете їх використовувати для дзвінків на інші мережі України та по країні перебування.

  Якщо закінчаться мегабайти/хвилини денного пакета або ви почнете користуватися іншими послугами зв'язку, почнеться тарифікація за стандартними умовами роумінгу.

  Якщо на рахунку 0, ви не зможете користуватися послугами. Щоб отримати пакет послуг на 4 тижні, поповніться на достатню суму.

 • Як і за звичайних умов, після оплати тарифу на 4 тижні вам нараховуватиметься стандартний пакет послуг — 12 ГБ та 1200 хв. Тільки ці пакетні гігабайти та хвилини ви зможете використовувати на інтернет у роумінгу, хвилини на Київстар, інші українські номери та по країні перебування.

  Якщо закінчаться всі хвилин тарифу, на Київстар далі діятиме безлім.

  Як і в Україні у роумінгу за вчасної оплати нового пакета послуг на 4 тижні у вас зберігається залишок ГБ попереднього.

  На всі вхідні дзвінки діє безлім, тобто не використовуються ваші тарифні хвилини.

  Вихідні SMS та дзвінки в інші країни — за стандартною вартістю в роумінгу

 • Наберіть відповідний запит:

  Ідеальний роумінг — *120*3*0#

  Комфортний роумінг — *120*4*0#

  Простий роумінг — дочекайтеся закінчення дії

  Польща без меж — дочекайтеся закінчення дії

 • Telegram, Facebook messenger, Viber, WhatsApp — безлім діє на аудіодзвінки та текстові повідомлення. Відеодзвінки, а також голосові та відеоповідомлення в месенджерах — тарифікуються за стандартними умовами.

  Google Maps та Apple Maps — безлімітний трафік діє лише на карти. За навігацію мегабайти зніматимуться.

  Booking, AirBnB, Skyscanner, Tickets.ua, Мій Київстар — без плати за трафік.

 • Так, якщо ви перебуваєте в одній з шістнадцяти країн, зможете й далі користуватися гігабайтами, хвилинами та SMS з цього пакета.

  Якщо ж ви знаходитеся в країні, де Роумінг як вдома не надається — обсяг зберігатиметься, але не використовуватиметься.

 • Так. Вони активиуются відразу, якщо в цьому тарифі доступний Роумінг як вдома.

 • До кінця календарного місяця. Невикористані ГБ, хвилини та SMS анулюються. Далі нарахування відбуватимуться 1-го числа щомісяця.

 • *112# — якщо у вас тариф передплати.

  *121# або перейдіть в Мій Київстар — якщо у вас контрактний тариф.

 • Якщо у вас тариф передплати, ви не зможете користуватися спеціальними умовами роумінгу, доки не закінчиться терміну дії підключеного пакета або ви його не відключите самостійно.

  Якщо у вас контрактний тариф, Роумінг як вдома автоматично активується, а ваш підключений роумінговий пакет не буде використовуватися доки не вичерпаються 15 ГБ, 500 хв та 50 SMS.

 • Ні. Плата та умови вашого тарифу не змінюються.