Разом вигiднiше

Підключайте все разом: мобільний зв'язок, домашній інтернет та отримайте знижку до 50%

 • Мобільний зв'язок
 • Домашній інтернет
 • Київстар ТБ
 • Очевидна вигодаОдразу дві послуги зі знижкою до 50%
 • Послуг багато – рахунок одинПросто поповнюйте мобільний рахунок на загальну суму
 • Тиждень довіриА якщо не встигли поповнити – послуги будуть активними ще 7 днів
Оберіть тариф
Акція
Все разом
Базовий
200
150
грн/міс
6,67
грн/день
Домашній Інтернет
до 100 Мбіт/с
Мобільний зв'язок
12000 МБ мобільний інтернет
120 хв на інші мобільні та за кордон
 • Instagram
 • Telegram
 • Facebook Messenger
 • YouTube
понад 40 сервісів з безлім трафіком
Акція
Все разом
Вигідний
250
200
грн/міс
8,33
грн/день
Домашній Інтернет
до 100 Мбіт/с
Мобільний зв'язок
мобільний інтернет
180 хв на інші мобільні та за кордон
SIM для планшета
?

Додаткова SIM-карта для інтернету ‒ з тим самим номером

Детальніше
Все разом +ТБ
Комфорт
250
грн/міс
8,33
грн/день
Домашній Інтернет
до 100 Мбіт/с
Мобільний зв'язок
9000 МБ мобільний інтернет
150 хв на інші мобільні та за кордон
SIM для планшета
?

Додаткова SIM-карта для інтернету ‒ з тим самим номером

Детальніше
 • Instagram
 • Telegram
 • Facebook Messenger
 • YouTube
понад 40 сервісів з безлім трафіком
КИЇВСТАР ТБ
132 телеканали
feature
Відеобібліотека
?

Вільний доступ до тисяч прем'єр та кращих стрічок світу. Забудьте про жахливий переклад, набридливу рекламу чи багатогодинні пошуки фільмів в інтернеті

Акція
Все разом
Ігровий
350
300
грн/міс
11,67
грн/день
Домашній Інтернет
до 100 Мбіт/с
Мобільний зв'язок
мобільний інтернет
300 хв на інші мобільні та за кордон
SIM для планшета
?

Додаткова SIM-карта для інтернету ‒ з тим самим номером

Детальніше
Бонуси від Wargaming Детальніше
Показати контрактні тарифи
fmc tariff image

Танкуйте з тарифом «Все разом Ігровий»

Граєте у World of Tanks? Тоді підключайте Домашній Інтернет і мобільний зв'язок разом та отримайте танковий преміумакаунт з іншими бонусами від Wargaming – все в одному тарифі зі знижкою понад 50%

Вперед

Більше про тарифи «Київстар Все разом»

 • Як саме я можу заощадити завдяки тарифам «Київстар Все разом» ?

  Наприклад, ви вирішили підключити мобільний номер, вибравши тариф «Максимальний Безлім» (300 грн/міс), «Домашній Інтернет» на швидкості до 100 Мбіт/с (200 грн/міс) і Бонуси від Wargaming (330 грн/міс) – разом 830 грн/міс. За той же обсяг послуг у тарифі «Все разом Ігровий» ви заплатите всього 350 грн/міс, отже, щомісяця економія становитиме 480 грн. До того ж, набагато зручніше оплачувати всі послуги один раз на місяць, поповнюючи тільки мобільний номер. 

  Формулювання «до 50%» означає, що абонент може отримувати знижку на ту плату за пакет послуг, що вказана в одному з обраних тарифних планів «Київстар Все разом» і ТВ-пакетів «Київстар ТБ». Ця послуга і тарифні плани доступні, якщо ви підключені до «Домашнього Інтернету». Користуватися ним можна у певних населених пунктах України. Щоб перевірити, чи є можливість підключитися, заповніть заявку, вказавши свою адресу.

 • Чи є акційні пропозиції або додаткові знижки при підключенні тарифів «Київстар Все разом»?

  З 01.10.2019 по 31.08.2020 при новому підключенні тарифів «Все разом. Базовий», «Все разом. Вигідний», «Все разом. Ігровий» та «Все разом. Щедрий» ви отримаєте знижку 50 грн на чотири перші щомісячні плати за тарифом завдяки акції «Крок вперед». Акційна місячна плата за тарифом діятиме протягом місяця підключення та трьох наступних місяців.

  Нові абоненти «Домашнього Інтернету», які підключаются на тарифний план «Все разом. Ігровий» у період з 01.10 по 31.10 включно, отримають знижку 50% на щомісячну плату за пакет послуг до кінця поточного місяця підключення та на наступні три календарних місяці.

  Порядок отримання знижки:

  • При внесенні плати за пакет послуг у повному обсязі тарифікується повна вартість пакету послуг, а після 25 числа місяця користування, кошти у розмірі 50% (знижка) повертаються на особовий рахунок абонента.
  • При підключенні на цей тарифний план після завершення зазначеного періоду буде підключатися знижка за умовами акції «Крок вперед» – 50 грн.

  Після завершення акційного періоду плата за пакет послуг за обраним тарифом буде стандартною.

  Будь ласка, зверніть увагу.

  • Підключити тариф на умовах акції можна лише один раз.
  • При зміні тарифу акційна плата за пакет послуг зберігається та продовжує діяти до кінця акційного періоду за умови, що, зміна тарифу відбувається між тарифними планами «Все разом. Базовий», «Все разом. Вигідний», «Все разом. Ігровий» та «Все разом. Щедрий».
 • Як самостійно підключити тарифи «Київстар Все разом»?

  Якщо ви вже користуєтесь мобільним зв’язком передплаченої форми та Домашнім Інтернетом від Київстар, ви можете самостійно подати заявку через систему «Мій Київстар», як вказано у відеоінструкції.

  У будь-якому разі, рекомендуємо вам заповнити форму на цій сторінці – наші менеджери зможуть відповісти на всі додаткові запитання та допоможуть підключити тариф «Київстар Все разом».

  Для контрактних абонентів подача заявки на підключення здійснюється тільки в магазинах Київстар при зверненні абонента з повним пакетом документів для підключення.

 • Яким чином знімається плата за пакет послуг у тарифах «Київстар Все разом»?

  Після зміни вашого тарифу на тариф «Київстар Все разом», перша плата за послуги мобільного зв’язку та обсяг самих послуг будуть нараховані пропорційно кількості днів, які залишились у місяці. Для фіксованих послуг: домашнього інтернету та ТБ зняття плати за пакет послуг залежить від того, чи сплачували ви в поточному місяці плату за послуги домашнього інтернету. Тип зняття плати за пакет послуг буде визначено автоматично:

   

  • «зараз» – якщо в поточному місяці плата за послуги домашнього інтернету ще не знімалася. Отже, послуги будуть оплачені та стануть доступні разом із підключенням тарифу «Київстар Все разом».
  • «з 1-го числа» – цей варіант буде обраний, якщо плата в поточному місяці знімалась, і ви вже користуєтесь послугами. Таким чином, наступна плата за пакет послуг нарахується наступного місяця.

   

  У подальшому плата за всі послуги зніматиметься в повному обсязі з мобільного рахунку 1-го числа кожного місяця.

 • Яке додаткове обладнання мені знадобиться?

  Якщо ви плануєте користуватись домашнім інтернетом на кількох пристроях (приміром, на комп’ютері, планшеті та смартфоні), вам знадобиться Wi-Fi роутер. Ви можете замовити роутер і отримувати знижку 20 грн на абонплату протягом 25 місяців.

  ТВ-тюнер стане в пригоді, якщо ви дивитиметесь Київстар ТБ з телевізора і у вас немає додатка Smart TV. Тюнер можна взяти в оренду за 35 грн/міс.

 • У мене є залишок на рахунку домашнього інтернету. Чи можу я використати ці кошти для оплати тарифу «Київстар Все разом» або перенести їх на мобільний номер?

  У тарифах «Київстар Все разом» плата за всі послуги знімається тільки з мобільного рахунку. Перенести гроші з рахунку послуги «Домашній Інтернет» на ваш мобільний номер немає технічної можливості. Однак гроші нікуди не зникають, а зберігатимуться на вашому особовому рахунку. Вони знову будуть доступні для використання, наприклад, якщо ви захочете підключити окремий тариф для домашнього інтернету.

 • Як поповнити та перевірити рахунок у тарифах «Київстар Все разом»?

  Плата за пакет послуг зніматиметься з вашого мобільного рахунку, тому вам достатньо поповнювати його раз на місяць будь-яким зручним способом: онлайн без комісії, в терміналах поповнення тощо.

  Перевірити рахунок можна в системі «Мій Київстар» або за допомогою короткого запиту *111#.

 • Чи можу я підключити пакет «Київстар Все разом» не змінюючи свій тариф мобільного зв’язку чи домашнього інтернету?

  • Ні, адже «Київстар Все разом» саме і полягає у зміні тарифів на більш нові, при чому одразу для всіх ваших послуг: мобільний зв’язок, домашній інтернет і ТБ. Для цього скористайтеся системою «Мій Київстар» та подайте заявку, як вказано у відеоінструкції.
  • Якщо ж ви користуєтесь тільки однією з послуг: мобільним зв’язком або домашнім інтернетом, вам потрібно буде відповідно підключити домашній інтернет або придбати стартовий пакет Київстар, а вже потім подати заявку на зміну тарифу на «Київстар Все разом».

  У будь-якому разі, рекомендуємо вам заповнити форму на цій сторінці – наші менеджери зможуть відповісти на всі додаткові запитання та допоможуть підключити тариф «Київстар Все разом».

 • Якими послугами можна скористатися, якщо плату за пакет послуг за тарифом «Київстар Все разом» не знято?

  Плата за всі послуги зніматиметься 1 числа кожного місяця з вашого мобільного рахунку. Якщо ж на вашому рахунку буде недостатньо коштів, замовляйте послугу «Тиждень довіри»: протягом 7 днів ви зможете безкоштовно користуватись домашнім інтернетом, дивитись ТБ, а також телефонувати на номери Київстар та отримувати по 100 МБ мобільного інтернету щодня.

  Є кілька способів підключити «Тиждень довіри»:

  • через «Мій Київстар»
  • за допомогою короткого запиту *461# (з номера, який підключено до тарифу «Київстар Все разом»)
  • за номером 460 або 0800300460

  «Тиждень довіри» відключається автоматично через 7 днів або при поповненні рахунку на суму плати за пакет послуг. Замовляти «Тиждень довіри» можна, якщо було знято першу плату за пакет послуг за умовами тарифу і не частіше одного разу на місяць. Якщо після закінчення терміну дії послуги плату не буде внесено, доступ до домашнього інтернету та ТБ буде заблоковано, а послуги мобільного зв’язку надаватимуться за стандартними тарифами, які діють до поповнення рахунку.

 • Як змінити один тариф «Київстар Все разом» на інший?

  Ви можете подати заявку на заміну тарифного плану в системі Мій Київстар або зателефонувати за номером 460. Заміна здійснюється безкоштовно.

  Подати заявку можна в будь-який день місяця до 23:59:59, крім останнього дня місяця – тоді заявки приймаються до 20:00.

  Заміна тарифу здійснюється 1-го числа наступного місяця.

Згорнути
Замовте дзвінок

Замовте дзвінок

Для підключення послуги {{ pageTitle ? '«' + pageTitle + '»' : '' }}

Дякуємо! Ми зателефонуємо вам найближчим часом

Підключайте тарифи «Все разом»

Наш експерт допоможе вам швидко підключити мобільний зв’язок й домашній інтернет разом та підбере один із тарифів «Все разом» саме для вас. Замовте дзвінок вже зараз

Thank you for your choice! In the near future you will be contacted by the indicated number.
Something went wrong :(