close
Обрати::

Разом вигiднiше

Підключайте мобільний зв'язок і Домашній Інтернет зі знижкою 50% та отримуйте Домашнє ТБ у подарунок

 • Мобільний зв'язок
 • Домашній інтернет
 • Телебачення
Тарифи для: Київ
Все разом

Екстра

 • 300 хвилин на інші мережі
 • якісний 3G
 • 100 Мбіт/с
Замовити пакет
310 155
грн місяць
-50%
Мобільний зв’язок
Дзвінки в мережі Київстар
Безлiм
Дзвінки на інші мережі
300 хв
Мобільний інтернет якісний 3G
МБ
VEON додаток
Безлiм
Iнтернет
Швидкість
100 Мбіт/с
Повернення ціни роутера Детальніше

Замовляйте послугу «Роутер» і отримайте фірмовий Wi-Fi роутер та 15 місяців знижки на абонплату: ми повернемо 300 грн на ваш рахунок.

Детальніше

Замовляйте послугу «Роутер Про» і отримайте фірмовий Wi-Fi та 25 місяців знижки на абонплату: ми повернемо 500 грн на ваш рахунок.

Детальніше
Телебачення у подарунок
?

Підключається разом з послугою Все разом. Абоненти Домашнього Інтернету можуть замовити пакет самостійно в системі «Мій Київстар».

Кількість каналів Показати всі
18
{{ packages.name }}
 • {{ channel }}
Вiдеобiблiотека кінокласика у вас вдома
Разом вигідніше
310 грн/міс 155 грн/міс
Замовити пакет

Підключайте зараз!

Будь ласка, заповніть форму нижче. Щойно ми отримаємо заявку, наш менеджер зателефонує вам, щоб уточнити деталі.

Домашній інтернет змінити
Ви вже користуєтесь Домашнім Інтернетом від Київстар?
Номер телефону змінити
У вас вже є мобільний номер Київстар?
Вкажіть ваш контактний номер телефону
Введіть ваш номер телефону
Підключення змінити
Залиште ваші контактні дані
детальніше
детальніше
детальніше
Де купити стартовий пакет?
Все разом. Плюс
 • Безлім на соцмережі
 • 50 хв на інші мережі
 • Якісний 3G
Все разом. Смарт
 • 100 хвилин на інші мережі
 • Якісний 3G
 • Відео на ходу

Більше про тарифи «Київстар Все разом»

 • Як саме я зможу заощадити завдяки тарифам «Київстар Все разом»?

  Давайте разом порахуємо, скільки ви витрачатимете на місяць, якщо підключити кожну послугу окремо. Наприклад, ви мешкаєте в Києві і обрали для себе мобільний тариф «Київстар Онлайн Екстра» (175 грн/міс), Домашній Інтернет на швидкості 100 Мбіт/с (140 грн/міс) і Домашнє ТБ з пакетом «Оптимальний» до 100 каналів (99 грн/міс) – разом виходить 414 грн/міс. Якщо ж ви підключаєте їх одразу в тарифі «Київстар Все разом -50%», абонплата становитиме 259 грн/міс за всі три послуги. Отже, ви щомісяця заощаджуватимете 155 грн. Сума економії може відрізнятись залежно від тарифу, але ви заощаджуватимете щонайменше 30% абонплати. До того ж, оплачувати всі послуги через один рахунок і один раз на місяць набагато зручніше, ніж поповнювати кілька рахунків щотижня чи навіть щодня.

 • Який термін дії знижки на абонплату в тарифах «Київстар Все разом»?

  Зазначену знижку можна підключити та отримувати на постійній основі, допоки Київстар здійснює підключення до відповідного тарифного плану та протягом усього строку його дії.

 • Як самостійно підключити тарифи «Київстар Все разом»?

  Якщо ви вже користуєтесь мобільним зв’язком передплаченої форми та Домашнім Інтернетом від Київстар, ви можете самостійно подати заявку через систему «Мій Київстар». 

  У будь-якому разі, рекомендуємо вам заповнити форму на цій сторінці – наші менеджери зможуть відповісти на всі додаткові запитання та допоможуть підключити тариф «Київстар Все разом».

 • Яким чином знімається абонплата в тарифах «Київстар Все разом»?

  Абонплата за всі послуги зніматиметься в повному обсязі з мобільного рахунку 1-го числа кожного місяця. Після зміни вашого тарифу на тариф «Київстар Все разом», перша абонплата за послуги мобільного зв’язку та обсяг самих послуг будуть нараховані пропорційно кількості днів, які залишились у місяці. Для фіксованих послуг: Домашнього Інтернету та ТБ, ви можете самостійно обрати період, з якого зміни набудуть чинності:

  • «зараз» – послуги будуть оплачені та стануть доступні разом з підключенням тарифу «Київстар Все разом».
  • «з 1-го числа» – цей варіант краще обрати, якщо абонплата в поточному місяці знімалась, і ви вже користуєтесь послугами. Таким чином, наступна абонплата нарахується наступного місяця.
 • Яке додаткове обладнання мені знадобиться?

  Якщо ви плануєте користуватись Домашнім Інтернетом на кількох пристроях (приміром, на комп’ютері, планшеті та смартфоні), вам знадобиться Wi-Fi роутер. Ви можете замовити роутер за акційною ціною і отримувати знижку 20 грн на абонплату протягом 15 місяців.

  ТВ-тюнер стане в пригоді, якщо ви дивитиметесь Домашнє ТБ з телевізора і у вас немає додатка Smart TV. Тюнер можна взяти в оренду за 39 грн/міс.

 • У мене є залишок на рахунку Домашнього Інтернету. Чи можу я використати ці кошти для оплати тарифу «Київстар Все разом» або перенести їх на мобільний номер?

  У тарифах «Київстар Все разом» абонплата за всі послуги знімається тільки з мобільного рахунку. Перенести гроші з рахунку послуги «Домашній Інтернет» на ваш мобільний номер немає технічної можливості. Однак гроші нікуди не зникають, а зберігатимуться на вашому особовому рахунку. Вони знову будуть доступні для використання, наприклад, якщо ви захочете підключити окремий тариф для Домашнього Інтернету.

 • Як поповнити та перевірити рахунок у тарифах «Київстар Все разом»?

  Абонплата зніматиметься з вашого мобільного рахунку, тому вам достатньо поповнювати його раз на місяць будь-яким зручним способом: онлайн без комісії, в терміналах поповнення тощо.

  Перевірити рахунок можна в системі «Мій Київстар» або за допомогою короткого запиту *111#.

 • Чи можу я підключити пакет «Київстар Все разом» не змініюючи свій тариф мобільного зв’язку чи Домашнього Інтернету?

  • Ні, адже «Київстар Все разом» як раз і полягає у зміні тарифів на більш нові, при чому одразу для всіх ваших послуг: мобільний зв’язок, Домашній Інтернет і ТБ. Для цього скористайтеся системою «Мій Київстар» та подайте заявку, як вказано у відеоінструкції.
  • Якщо ж ви користуєтесь тільки однією з послуг: мобільним зв’язком або Домашнім Інтернетом, вам потрібно буде відповідно підключити Домашній Інтернет або придбати стартовий пакет Київстар, а вже потім подати заявку на зміну тарифу на «Київстар Все разом».

  У будь-якому разі, рекомендуємо вам заповнити форму на цій сторінці – наші менеджери зможуть відповісти на всі додаткові запитання та допоможуть підключити тариф «Київстар Все разом».

 • Коли за моєю адресою зявиться можливість підключення Домашнього Інтернету?

  Ви можете залишити попередню заявку прямо у формі перевірки підключення на головній сторінці Домашнього Інтернету. Кнопка «Попереднє замовлення» з'явиться, якщо вказати адресу, по якій наразі немає покриття. Щойно за вашою адресою з'явиться можливість підключення, з вами зв'яжуться менеджери Київстар.

 • Якими послугами можна скористатися, якщо абонплату за тарифом «Київстар Все разом» не знято?

  Абонентна плата за всі послуги зніматиметься 1 числа кожного місяця з вашого мобільного рахунку. Якщо ж на вашому рахунку буде недостатньо коштів, замовляйте послугу «Тиждень довіри»: протягом 7 днів ви зможете безкоштовно користуватись Домашнім Інтернетом, дивитись ТБ, а також телефонувати на номери Київстар та отримувати по 100 МБ мобільного інтернету щодня.

  Є кілька способів підключити «Тиждень довіри»:

  • Через «Мій Київстар»
  • За допомогою короткого запиту *461# (з номера, який підключено до тарифу «Київстар Все разом»)
  • За номером 460 або 0800300460

  «Тиждень довіри» відключається автоматично через 7 днів або при поповненні рахунку на суму абонплати. Замовляти «Тиждень довіри» можна якщо було знято першу абонплату за умовами тарифу і не частіше одного разу на місяць. Якщо після закінчення терміну дії послуги абонплату не буде внесено, доступ до Домашнього Інтернету і ТБ буде заблоковано, а послуги мобільного зв’язку надаватимуться за стандартними тарифами, які діють до поповнення рахунку.

Згорнути
Не бажаєте гаяти час на оформлення заявки? Замовити дзвінок
assistant
Моя адреса
Мій телефон

Дякуємо! Ми зателефонуємо вам найближчим часом

Бізнесу
Допомогти?