Суперакція на тарифи з ТБ

Все разом дешевше на 50%

Мобільний зв'язок, домашній інтернет і телебачення в одному пакеті

Все разом

Базовий + ТБ

Домашній інтернет

до 100 Мбіт/с, безлім трафік

Мобільний зв’язок

120 хв на інші мережі та за кордон
+ Безлім трафік
12000 МБ моб. інтернету
 • Instagram
 • Telegram
 • YouTube

+ Ще з безлім трафіком

Все разом

Вигідний + ТБ

Домашній інтернет

до 100 Мбіт/с, безлім трафік

Мобільний зв’язок

180 хв на інші мережі та за кордон
+ Безлім трафік
Безлiм моб. інтернету
SIM для планшета

Додаткова SIM-карта для інтернету ‒ з тим самим номером.

?

  Все разом

  Базовий

  Домашній інтернет

  до 100 Мбіт/с, безлім трафік

  Мобільний зв’язок

  120 хв на інші мережі та за кордон
  + Безлім трафік
  12000 МБ моб. інтернету
  • Instagram
  • Telegram
  • YouTube

  + Ще з безлім трафіком

  Все разом

  Вигідний

  Домашній інтернет

  до 100 Мбіт/с, безлім трафік

  Мобільний зв’язок

  180 хв на інші мережі та за кордон
  + Безлім трафік
  Безлiм моб. інтернету
  SIM для планшета

  Додаткова SIM-карта для інтернету ‒ з тим самим номером.

  ?

   Все разом

   Ігровий

   Домашній інтернет

   до 100 Мбіт/с, безлім трафік

   Мобільний зв’язок

   300 хв на інші мережі та за кордон
   + Безлім трафік
   Безлiм моб. інтернету
   SIM для планшета

   Додаткова SIM-карта для інтернету ‒ з тим самим номером.

   ?
   Бонуси від Wargaming Детальніше

    Очевидна вигода

    Декілька послуг в одному пакеті вдвічі дешевше, ніж окремо

    Послуг багато – рахунок один

    Зручніше оплачувати все й одразу — просто поповніть мобільний рахунок

    Тиждень довіри

    Якщо не встигли поповнити мобільний, домашній інтернет і ТБ будуть доступні ще 7 днів

    fmc tariff image

    На дачі як вдома — безлімітний інтернет за містом

    Коли кабельного інтернету немає, є Все разом 4G. Працює від SIM-картки — жодних модемів та дротів.

    Детальніше
    Більше про тарифи «Все разом»
    • Як саме я можу заощадити завдяки тарифам «Все разом»?

     Наприклад, ви вирішили підключити мобільний номер, вибравши тариф «Максимальний Безлім» (300 грн/міс), «Домашній Інтернет» на швидкості до 100 Мбіт/с (200 грн/міс) і Бонуси від Wargaming (330 грн/міс) – разом 830 грн/міс. За той же обсяг послуг у тарифі «Все разом Ігровий» ви заплатите всього 350 грн/міс, отже, щомісяця економія становитиме 480 грн. До того ж, набагато зручніше оплачувати всі послуги один раз на місяць, поповнюючи тільки мобільний номер.

     Формулювання «до 50%» означає, що абонент може отримувати знижку на ту плату за пакет послуг, що вказана в одному з обраних тарифних планів «Все разом» і ТВ-пакетів «Київстар ТБ». Ця послуга і тарифні плани доступні, якщо ви підключені до «Домашнього Інтернету». Користуватися ним можна у певних населених пунктах України. Щоб перевірити, чи є можливість підключитися, заповніть заявку, вказавши свою адресу.

    • Чи є акційні пропозиції або додаткові знижки при підключенні тарифів «Все разом»?

     З 27.08.2020 по 30.11.2020 за умовами акції «Крок вперед + ТБ» ви отримате знижку 100 грн на три щомісячні плати при новому підключенні до тарифів «Все разом Базовий + ТБ» або «Все разом Вигідний + ТБ». Акційна плата діятиме протягом місяця підключення та двох наступних місяців.

     При новому підключенні до інших тарифів «Київстар Все разом» ви отримаєте знижку 50 грн на три перші щомісячні плати за тарифом завдяки акції «Крок вперед». Акція діє з 26.05.2020 по 31.08.2021. Акційна місячна плата діятиме також протягом місяця підключення та двох наступних місяців.

     З 22.09.2020 по 31.08.2021 для нових користувачів «Домашнього Інтернету», які підключають тариф «Все разом Щедрий» у містах Олександрія, Бахмут, Дружківка, Івано-Франківськ, Калуш, Кропивницький, Краматорськ, Лисичанськ, Марганець, Мирноград, Миколаїв, Павлоград, Покровск, Полтава, Сєвєродонецьк, Слов'янськ, Суми, Харків, Херсон, Чернігів, Чернівці діятиме акція «Мінус 100». Підключайтеся та отримуйте знижку 100 грн на щомісячну плату протягом трьох перших місяців користування тарифом.

     Після завершення акційного періоду плата за пакет послуг за вибраним тарифом буде стандартною.

     Будь ласка, зверніть увагу.

     • Підключити тариф на умовах акції можна лише один раз.
     • При зміні тарифу акційна плата за пакет послуг за умовами акції «Крок вперед» зберігається та продовжує діяти до кінця акційного періоду за умови, що, зміна тарифу відбувається між тарифними планами «Все разом Базовий», «Все разом Вигідний», «Все разом Ігровий» та «Все разом Щедрий», «Все разом Базовий + ТБ» та «Все разом Вигідний + ТБ». Але при переході на тариф «Все разом Базовий + ТБ» або «Все разом Вигідний + ТБ» почне діяти знижка за умовами акції «Крок вперед + ТБ». При цьому попередня знижка 50 грн зі знижкою 100 грн не сумуються.
     • Акційна плата за пакет послуг за умовами акції «Крок вперед + ТБ» зберігається лише при переході між тарифами «Все разом Базовий + ТБ» та «Все разом Вигідний + ТБ».
     • Акційна плата за пакет послуг за умовами акції «Мінус 100» для тарифу «Все разом Щедрий» не зберігається при зміні тарифу на інший.
    • Як самостійно підключити тарифи «Все разом»?

     Якщо ви вже користуєтесь мобільним зв’язком передплаченої форми та Домашнім Інтернетом від Київстар, ви можете самостійно подати заявку через систему «Мій Київстар», як вказано у відеоінструкції.

     У будь-якому разі, рекомендуємо вам заповнити форму на цій сторінці – наші менеджери зможуть відповісти на всі додаткові запитання та допоможуть підключити тариф «Все разом».

     Для контрактних абонентів подача заявки на підключення здійснюється тільки в магазинах Київстар при зверненні абонента з повним пакетом документів для підключення.

    • Я хочу підключити тариф «Все разом», але у мене в цьому місяці ще не знімалася плата за пакет послуг за мобільний зв'язок. Як мені уникнути подвійної оплати?

     Ви можете замовити послугу «Пауза абонплати», щоб призупинити нарахування плати за тарифом на одну добу.

     Підключення «Паузи абонплати» доступне, якщо:

     • після активації стартового пакета було здійснено перше поповнення рахунку;

     Під першим поповненням слід розуміти поповнення рахунку одним платежем у будь-який зручний спосіб, крім переказу коштів. Мінімальна сума першого поповнення рахунку – 45 грн.

     Будь ласка, зверніть увагу. У деяких тарифах перша оплата знімається одразу після першого поповнення рахунку.

     • у вас не було знято плату за тариф (щомісячна або плата за пакет на 4 тижні) і вже пройшла планова дата її нарахування;
     • у день замовлення не знімалась денна плата за тариф.

     Замовити послугу можна:

     Плата за підключення послуги відсутня.

     До кінця наступної доби спроби зняти плату за тариф не відбуватимуться. Отже ви зможете поповнити рахунок на необхідну суму і подати заявку на підключення тарифу «Все разом».

     Підключити послугу можна один раз протягом 30 днів.

    • Яким чином знімається плата за пакет послуг у тарифах «Все разом»?

     Після зміни вашого тарифу на тариф «Все разом», перша плата за послуги мобільного зв’язку та обсяг самих послуг будуть нараховані пропорційно кількості днів, які залишились у місяці. Для фіксованих послуг: домашнього інтернету та ТБ зняття плати за пакет послуг залежить від того, чи сплачували ви в поточному місяці плату за послуги домашнього інтернету. Тип зняття плати за пакет послуг буде визначено автоматично:

      

     • «зараз» – якщо в поточному місяці плата за послуги домашнього інтернету ще не знімалася. Отже, послуги будуть оплачені та стануть доступні разом із підключенням тарифу «Все разом».
     • «з 1-го числа» – цей варіант буде обраний, якщо плата в поточному місяці знімалась, і ви вже користуєтесь послугами. Таким чином, наступна плата за пакет послуг нарахується наступного місяця.

      

     У подальшому плата за всі послуги зніматиметься в повному обсязі з мобільного рахунку 1-го числа кожного місяця.

    • Яке додаткове обладнання мені знадобиться?

     Якщо ви плануєте користуватись домашнім інтернетом на кількох пристроях (приміром, на комп’ютері, планшеті та смартфоні), вам знадобиться Wi-Fi роутер. Ви можете замовити роутер і отримувати знижку 20 грн на абонплату протягом 25 місяців.

     ТВ-тюнер стане в пригоді, якщо ви дивитиметесь Київстар ТБ з телевізора і у вас немає додатка Smart TV. Тюнер можна взяти в оренду за 35 грн/міс.

    • У мене є залишок на рахунку домашнього інтернету. Чи можу я використати ці кошти для оплати тарифу «Все разом» або перенести їх на мобільний номер?

     У тарифах «Київстар Все разом» плата за всі послуги знімається тільки з мобільного рахунку. Перенести гроші з рахунку послуги «Домашній Інтернет» на ваш мобільний номер немає технічної можливості. Однак гроші нікуди не зникають, а зберігатимуться на вашому особовому рахунку. Вони знову будуть доступні для використання, наприклад, якщо ви захочете підключити окремий тариф для домашнього інтернету.

    • Як поповнити та перевірити рахунок у тарифах «Все разом»?

     Плата за пакет послуг зніматиметься з вашого мобільного рахунку, тому вам достатньо поповнювати його раз на місяць будь-яким зручним способом: онлайн без комісії, в терміналах поповнення тощо.

     Перевірити рахунок можна в системі «Мій Київстар» або за допомогою короткого запиту *111#.

    • Чи можу я підключити пакет «Все разом» не змінюючи свій тариф мобільного зв’язку чи домашнього інтернету?

     • Ні, адже «Все разом» саме і полягає у зміні тарифів на більш нові, при чому одразу для всіх ваших послуг: мобільний зв’язок, домашній інтернет і ТБ. Для цього скористайтеся системою «Мій Київстар» та подайте заявку, як вказано у відеоінструкції.
     • Якщо ж ви користуєтесь тільки однією з послуг: мобільним зв’язком або домашнім інтернетом, вам потрібно буде відповідно підключити домашній інтернет або придбати стартовий пакет Київстар, а вже потім подати заявку на зміну тарифу на «Все разом».

     У будь-якому разі, рекомендуємо вам заповнити форму на цій сторінці — наші менеджери зможуть відповісти на всі додаткові запитання та допоможуть підключити тариф «Все разом».

    • Якими послугами можна скористатися, якщо плату за пакет послуг за тарифом «Все разом» не знято?

     Плата за всі послуги зніматиметься 1 числа кожного місяця з вашого мобільного рахунку. Якщо ж на вашому рахунку буде недостатньо коштів, замовляйте послугу «Тиждень довіри»: протягом 7 днів ви зможете безкоштовно користуватись домашнім інтернетом, дивитись ТБ, а також телефонувати на номери Київстар та отримувати по 100 МБ мобільного інтернету щодня.

     Є кілька способів підключити «Тиждень довіри»:

     • через «Мій Київстар»
     • за допомогою короткого запиту *461# (з номера, який підключено до тарифу «Все разом»)
     • за номером 460 або 0800300460

     «Тиждень довіри» відключається автоматично через 7 днів або при поповненні рахунку на суму плати за пакет послуг. Замовляти «Тиждень довіри» можна, якщо було знято першу плату за пакет послуг за умовами тарифу і не частіше одного разу на місяць. Якщо після закінчення терміну дії послуги плату не буде внесено, доступ до домашнього інтернету та ТБ буде заблоковано, а послуги мобільного зв’язку надаватимуться за стандартними тарифами, які діють до поповнення рахунку.

    • Як змінити один тариф «Все разом» на інший?

     Ви можете подати заявку на заміну тарифного плану в системі Мій Київстар або зателефонувати за номером 460. Заміна здійснюється безкоштовно.

     Подати заявку можна в будь-який день місяця до 23:59:59, крім останнього дня місяця — тоді заявки приймаються до 20:00.

     Заміна тарифу здійснюється 1-го числа наступного місяця.

    Згорнути
    Замовити дзвінок

    Допомогти з тарифами?

    Заповніть форму і ми вам зателефонуємо.

    Дякуємо! Ми зателефонуємо вам найближчим часом

    Допомогти вам підібрати тариф «Все разом»?

    Щоб замовити дзвінок та перевірити покриття, заповніть кілька рядків. Ми розкажемо про знижки й допоможемо швидко підключитися.

    Thank you for your choice! In the near future you will be contacted by the indicated number.
    Something went wrong :(